Zīmes raksturojums

Pirmās dekādes Auna zīmē dzimušo raksturojums Tie Auna zīmes pārstāvji, kuri dzimuši laikā no 21. marta līdz 30. martam, skaitās pirmās dekādes Auni. Šīs dekādes pārstāvjiem nav viegli atrast savu īsto vietu dzīvē, un, pat ja viņi to atrod, tad ilgi nespēj noturēties uz šī nospraustā ceļa. Viņi vairāk paļaujas uz intuīciju nekā loģisku spriedumu, analīzi. Intuīcija, nojauta, instinkts ir viņu stiprā puse. Ja Auns iemācīsies šo savu likteņa dāvanu izkopt, neizmantos savtīgos, negodīgos līdzekļos, tā viņam dzīvē palīdzēs. Pretējā gadījumā, ja Auns zaudēs līdzsvaru un kontroli pār savām emocijām, šī dabas dotā velte izzudīs viņam pavisam, un tad cerēt uz panākumiem būs velti. Otrās dekādes Auna zīmē dzimušo raksturojums Tie Auna zīmes pārstāvji, kuri dzimuši laikā no 31. marta līdz 10. aprīlim, skaitās otrās dekādes Auni. Šajā laikā dzimušie cilvēki ir dzīvespriecīgi, kustīgi, atrodas nemitīgā darbībā. Viņi vienmēr pamanās nokļūt notikumu epicentrā, un ar viņiem nereti atgadās dažādas ķibeles. Tā kā šīs dekādes Auni ir ļoti pašpārliecināti, tad viņiem piemērots ir darbs, kurā viņi var būt noteicēji, priekšnieki. Šie cilvēki ir spilgtas individualitātes, tāpēc bieži vien viņiem ir grūti rast kopēju valodu ar apkārtējiem. Var pat gadīties, ka viņus apskauž panākumu dēļ, pat ienīst. Trešās dekādes Auna zīmē dzimušo raksturojums. Tie Auni, kas dzimuši laikā no 11. – 20. aprīlim, skaitās trešās dekādes Auni. Šajā laikā dzimušie ir apveltīti ar īpašu seksapīlu, viņu šarmam ir neiespējami pretoties. Trešās dekādes Aunu skaistums nav atkarīgs no modes tendencēm, viņu vecuma vai dzimuma. Starp citu, reizēm viņi var pat kļūt bīstami apkārtējiem, jo mēdz pievilcību izmantot, lai sasniegtu savus mērķus. Šie auni ļoti mīl visu skaisto, nereti kļūst par labiem mākslas pazinējiem. Viņi mīl uzturēties vietās, kur apgrozās eleganti un moderni cilvēki. Šie auni ir kārtīgi, pilni apņēmības un brīnumainā kārtā nav ambiciozi. Viņiem allaž prātā daudz ideju.

Darbs

Jau mazais auniņš bērnībā parasti zina, par ko viņš grib kļūt. Un, pateicoties savai pašpārliecinātībai, dzīvē arī sasniedz nosprausto mērķi. Aunam nekādā gadījumā nav piemērots sēdošs dzīvesveids un darbs. Viņam pats galvenais, lai būtu pārmaiņas, risks, prestižs un, kas ļoti svarīgi - neatkarība. Auns lieliski prot apieties ar cilvēkiem, tāpēc prot iejusties kolektīvā. Auns uzskata, ka darbu neviens par viņu labāk nepaveiks, tāpēc visu cenšas darīt pats. Pārpūles dēļ viņam nereti pat zūd spēki. Lai nu ko, bet slinkumu Auniem nevar pārmest. Tā kā Auni ir gan drosmīgi, gan pašpārliecināti, tad viņiem jābūt par vadoņiem. Auni reti kad kļūst par politiķiem. Sevi labāk viņi apliecina biznesā vai radošā darbā. Viņam ir arī organizatora dotības, un viņš tiks galā ar pūli, ja vien viņam piemitīs vajadzīgā nosvērtība. Auns ne acu galā necieš sliņķus un haltūristus. Ievērojis kādu trūkumu, viņš uzreiz liks to manīt. Ja jūsu boss ir Auns, tad ziniet, ka jāstrādā būs ne pa jokam. Savukārt, ja kāds pieņem Aunu darbā, tad viņš vai nu riskē, vai arī iegūst vienreizēju strādātāju. Tas atkarīgs no tā, kā Auns tiks izmantots. Garlaicīgs darbs viņu nogurdinās. Aunam nepieciešama radoša brīvība. Materiālā puse Aunam nav svarīgākā. Galvenais ir prestižs un panākumi. Auni var būt: pārdevēji, lektori, policisti, mehāniķi, ķirurgi, skulptori. Tā kā viņiem ir muskuļains un sportisks augums, viņi var taisīt sportista karjeru. Neatkarīgi no profesijas izvēles, Auns cenšas būt pirmais un labākais. Viņam patīk izrādīties.

Bērni

Jau tūlīt pēc bērna nākšanas pasaulē vecākiem un visiem pārējiem ir skaidrs, ka piedzimusi diža persona. Zīdaiņa vecumā kliegšana, bet vēlāk skaļa komandēšana raksturīga šim bērnam. Reizēm ir grūti saprast, kurš tad mājās ir noteicējs. Mazais Auniņš ir ļoti dinamisks, kustīgs un pārgalvīgs. Viņu ne mirkli nevar atstāt bez ievērības. Aunam vajadzīgs plašums, kur iztrakoties, un šaurā telpā viņš jutīsies slikti. Vislabāk viņam patīk atrasties dārzā. Vecākiem būtu ārkārtīgi ieteicams savu mazuli jau agri iesaistīt kādā sporta sekcijā. Jau no bērnības Auns vēlas būt komandieris – sētā, skolā, pat mājā. Tas tāpēc, ka viņš ir dzimis vadonis. Viens gan ir svarīgi, tāpēc ielāgojiet, Auniņa vecāki, – jūs nedrīkstat palikt vienaldzīgi pret savu atvasīti, jo īpaši, ja tā nāk pie jums pēc padoma. Auniņš nedrīkst zaudēt pašpārliecinātību un ticību saviem spēkiem – tie viņam nepieciešami kā gaiss. Šie aprīļa bērni ir lieli sapņotāji, bet viņu sapņi no vienaudžiem atšķiras ar lielo konkrētību. Viņš zina, ko grib, un to arī panāks. Skolas gaitās Aunam jau sākas problēmas. Viņš gan ir pietiekoši gudrs, taču necieš ilgo sēdēšanu miera stāvoklī. Tāpat grūtības sagādā arī skolotāju pavēles, jo tas taču ir Auns, kurš parasti pavēl. Ja viņa skolotāji būs pietiekoši gudri un saprotoši, tad noteikti ļaus šīm līdera dotībām izpausties citādā veidā. Aunam ir jāuztic dažādi pienākumi vai klases vecākā amats, ar to viņš lieliski tiks galā. Starp citu, Auna meitenes daudz neatšķiras no šīs zīmes zēniem. Viņām tāpat patīk kāpelēt pa kokiem un uzņemties vadību. Auns ir nevērīgs pret mācībām, bet šeit nelīdzēs ne rājieni, pat ne piezīmes dienasgrāmatā. Nepieciešama pavisam cita taktika. Pasakiet savam Auniņam, ka viņš vienkārši nav tik gudrs, kā pārējie, un tad jūs redzēsiet, kā pamodīsies Auna pašlepnums. Viņš piepūtīs vaigus un metīsies mācībās. Neaizmirstiet arī kādreiz savu Auniņu paslavēt. Auni agri attīstās, viņi vēlas visu darīt paši. Viņiem ļoti izteikta seksualitāte. 

Laulība

Auna sievietēm ir daudz pielūdzēju, jaunībā viņas mīl iztrakoties, bet vēlāk kļūst par labām sievām. Viņas ir apveltītas ar labu humora izjūtu, tomēr mēdz kļūt arī valdonīgas, agresīvas. Vīram reizēm būtu jāparāda Auna sievietei īstā vieta. Aunenes mīl tikai tos, kurus patiesi ciena. Savukārt Auna vīriešiem nedaudz trūkst stabilitātes, stingrības, viņiem nepieciešama taktiska, bet spēcīga sieviete. Tas gan nenozīmē, ka te būtu jāsvin laulības divu Aunu starpā. Auni mīl, ja tos aprūpē, reizēm kļūst bezatbildīgi. Kā labais – nekad nekritizē savu otro pusīti sabiedrībā.​

Veselība

Auna zīme cilvēka ķermenī valda pār galvu un seju. Auni ir enerģiski, un parasti uz to norāda arī viņu izskats un augums. Šie cilvēki bieži vien ir spēcīgas miesas būves, labi veidoti, starp citu, nereti profilā atgādina aunu. Tipiskam Aunam raksturīga laba veselība. Bet, ja Auns tomēr nonāk ārsta uzraudzībā, tad ir slikts pacients, jo nemīl ieklausīties viņa padomos un norādījumos. Drīzāk Auns pats ārstēs sevi vai, kas vēl ticamāk, noliegs savu slimību līdz pēdējam. Aunam ir divi veselības stāvokļi: vai nu viņš jūtas lieliski, vai ir smagi slims. Visbiežāk Auns nodara sev pāri, strādādams līdz spēku izsīkumam, un tad viņam piemetas galvassāpes. Auna zīmē dzimušo vājākā vieta organismā ir galva, tāpēc arī viņiem ir tendence uz biežām galvassāpēm. Aunam būtu jāizvairās no saaukstēšanās, caurvēja, angīnas, uztraukumiem, sejas muskuļu sasprindzinājuma. Tā kā Auns ļoti baidās no fiziskām sāpēm, tad viņš vilcinās cik vien var, lai neietu pie zobārsta. Tas bieži vien izraisa zobu slimības un infekcijas. Aunam būtu arī jāseko savai redzei, jāraugās, lai lasot vienmēr būtu labs apgaismojums. Tāpat lielu uzmanību jāpievērš arī pareizam uzturam un veselīgam dzīves veidam. Īpaši Auna zīmes sievietēm ieteicams ieturēt diētu, lietot uzturā vairāk augļu un dārzeņu, dzert sulas. Savukārt vīriešiem jāvairās no pārmērīgas alkohola lietošanas, jo tas var novest viņus pie impotences. Auniem vispār šī kaite ir diezgan raksturīga. Kaut arī Auns skaitās veselības zīme, tomēr arī viņam nepieciešams nepārtraukti sekot savai formai un trenēties. Šai zīmei vairāk nekā citām raksturīga ātra novecošana, neraugoties uz to, ka viņš var nodzīvot ilgus gadus. Ieteicama paškontrole.

Ēdienkarte

Parasti barībai nepiešķir īpašu nozīmi. Viņš ēd, kad pagadās un kas pagadās. Tāpēc viņam var ieteikt stundu diētu - tā netraucēs viņa iekšējo komfortu. Enerģijas uzturēšanai der zivis (tikai ne konservi!). No piena produktiem vislabākie ir siers un biezpiens, no augļiem - banāni un rozīnes. Auni dievina skābētus kāpostus un ābolus. Ieteicami smiltsērkšķi, irbenes, mellenes, vilkābeles augļi, mandeles un pistācijas.

Savietojamība

Auna sieviete vislabāk sader ar Lauvu, Strēlnieku un Zivi, tāpat arī Auna vīrietis sader ar šīm zīmēm. Aunu ar Lauvu saista mīlestība jau no pirmā acu skata. Savstarpējā kaisle liks aizmirst apkārtējo pasauli. Lai šo savienību stiprinātu, Aunam jāatceras, ka Lauvas dzīvē lielu lomu spēlē glaimi. Savukārt Lauvai jācenšas taktiski apvaldīt Auna nemieru un gādāt, lai viņam nekad nekļūtu garlaicīgi. Abiem patīk mīlas rotaļas un jauninājumi šajā jomā. Bez īpašas pielāgošanās var izveidoties lieliska savienība. Arī Auna savienība ar Strēlnieku ir iespējama, pat vēlama. Abiem patīk visu darīt kopā, sevišķi, ceļot un izklaidēties. Īpaša saskaņa valdīs intīmajā sfērā, tomēr Aunam jāatceras, ka Strēlnieks necietīs, ja tiks apspiesta viņa personīgā brīvība. Tāpat Aunam nāksies samierināties, ka Strēlnieks flirtēs ar citiem. Tomēr brieduma gados Strēlnieks pratīs novērtēt ģimenes pavardu. Garlaicīgi šajā savienībā nebūs nevienam. Auna un Zivs attiecības arī ir iespējamas, tomēr vairs nav tik spīdošas. Šajā savienībā daudz nāksies pielāgoties, meklēt kompromisus. Zivs, piemēram, necieš nekādu kritiku. Zivi ir viegli iemīlēt, bet ar viņu ir grūti sadzīvot. Reizēm Auns ņem Zivi savā aizsardzībā, un kādu laiku viņai tas arī patīk. Tomēr, kad nāk lūzuma posms, attiecības var sarežģīties. Aunam jāmācās piekļūt Zivs iekšējai pasaulei un jāatrod kopīgas intereses. Tagad nedaudz par draudzību un intīmo dzīvi, kā arī par darba attiecībām. Aunam iespējama laba draudzība ar Lauvu, Svariem, Zivi. Intīmajā dzīvē Aunam labāk saskanēs ar Dvīņiem, Svariem un sava paša zīmi. Savukārt darba attiecības vislabāk veidosies ar Aunu, Lauvu, Strēlnieku.