"Monogramma" SIA 0 Dzirnavu iela 43, Rīga, LV-1010
"Antikva" SIA Antikvariāts Vecrīgā 0 Vaļņu iela 25 - 1, Rīga, LV-1050
"Antik - Linda" antikvariāts 0 Matīsa iela 129, Rīga, LV-1009

"Baltic Auction House" SIA "Baltars" izsoļu nams 0

Maija iela 18, Rīga, LV-1006
Nozare:
  • Antikvariāts
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Baltic Auction House" SIA "Baltars" izsoļu nams CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Baltic Auction House" SIA "Baltars" izsoļu nams CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
BALTARS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003034761
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 10.10.1991
Juridiskā adrese:
Rīga, Maija iela 18, LV-1006
Iegūt pilnu juridisko informāciju