''Atvadas'' SIA, apbedīšanas birojs 0

Rīga, LV-1050
Darba laiks:
Biroja darba laiks
 • Pr
 • Ot
 • Tr
 • Ce
 • Pk
 • Se
 • Sv Slēgts
Diennakts tālrunis
 • Pr
 • Ot
 • Tr
 • Ce
 • Pk
 • Se
 • Sv
Apraksts:
''Atvadas'' SIA, apbedīšanas birojs, Bruņinieku iela 64, Rīga, LV-1009 Katrs cilvēks neatkarīgi no tā, vai ticējis vai nav ticējis aizsaules dzīvei, dzīvojis godīgi vai grēkojis, obligāti nonāks pie dzīves beigām uz zemes. Kas tālāk – nav zināms, bet dzīves beigas tikpat dabiskas un noslēpumainas kā tās sākums – Cilvēka dzimšana.
Nāve – vienmēr ir bēdas (sēras). Atvadīšanās bēdas, atvadīšanās uz visiem laikiem bēdas.
Pagājušo 20 gadu laikā mēs daudz ko esam iemācījušies un, lai gan tas skan nedaudz nepieklājīgi, varam atrisināt jebkuru problēmu, kas saistīta ar bērēm. Firmai ir speciāla tehnika, iekārtas. Bet galvenais – mums ir cilvēki, kuri saprot un labi dara savu delikāto darbu. Bēdās cilvēks ir kā vaļējs nervs. Mēs cenšamies šo “nervu” nomierināt. Šeit nav sīkumu, viss ir svarīgs.
Uz jautājumu «Kādus rituālos pakalpojumus var saņemt nelaiķa ģimene?», atbilde ir vienkārša: jebkurus. Bēres, kremācija, nogādāšana uz Ukrainu, Baltkrieviju, Krieviju, t.i., jebkur. Mums ir dažādi zārki, no vienkāršākā, drapētā ar audumu, līdz pulētam sarkofāgam, vainagi, sēru lentes. Mūzika, mirušā piemiņas dievkalpojums baznīcā, laicīgā ceremonija, garīgā ceremonija. Jebkurš transports, spilveni ordeņiem. Visu uzskaitīt grūti.
Darba gadu laikā mēs esam rīkojuši daudz bēru ceremoniju. Sevi novērtēt ir grūti, bet zīmīgi, ka ir cilvēki, kas apzināti uzticējuši mums savu pavadīšanu pēdējā gaitā. Seifā glabājas aploksnes ar norādījumiem bēru rīkošanai. Cilvēki paši uzrakstījuši un tic, ka mēs viņu pēdējo vēlēšanos izpildīsim. No vienas puses, tas ir mūsu darbs, bet no citas – ļoti vēlamies attālināt to dienu, kad nāksies aploksnes atvērt. Uzticība šajā dzīvē ir dārga.
Mēs strādājam Rīgā un Rīgas rajonā, bet palīdzību neatteiksim nevienam, lai kur Jūs arī atrastos.
Apkalpošanas teritorija:
Pļavnieki, Imanta, Liepāja, Purvciems, Jēkabpils, Preiļi, Daugavpils, Jelgava, Kuldīga, Ogre, Talsi, Ventspils, Āgenskalns, Centrs, Čiekurkalns, Iļģuciems, Teika, Zolitūde, Jūrmala, Anniņmuiža
Nozare:
 • Apbedīšanas pakalpojumi, morgi
Produkti:
Apbedīšanas birojs repatriācija nelaiķa transportēšana bēres apbedīšana apbedīšanas pakalpojumi bēru organizēšana morgs morga pakalpojumi bēru transports Apbedīšanas aģenta izsaukšana uz mājām Mirušā transportēšana uz morgu Autokatafalki Nesēju pakalpojumi bērēs Mācītājs izvadītājs mūzika fotogrāfs kremācijas organizēšana Mirušā transportēšana ārpus Latvijas teritorijas kapa vietas labiekārtošana mirušā atvešana no ārzemēm Apbedīšana apbedīšanas pakalpojumi Latvija Rīga apbedīšanas birojs apbedīšanas biroji apbedīšanas pakalpojumi apbedīšanas pakalpojumus Gaiļezers morgs morgu morgi patoloģija patoloģijas rakus Linezers Biķernieki Biķerniekos slimnīca slimnīcu Gaiļezera Gaiļezeru tiesu medicīnas ekspertīze medicīnas ekspertīze ekspertīzes centrs tiesu ekspertīze ekspertīzes medicīnas centrs kriminālais gadījums kriminālo gadījumu nelaimes gadījums nelaime miršana miršanas cēlonis fakts miris mirušais miruša nogādāšana uz morgu morgs morgā tautiska bēru lente bēru lentes bēru lentas lbēru enta apvilkts drapēts apvilktie zārki drapētie zā tapsēts tapsētie koka zārki zārks zārku zārkus rituālie rituāls rituālais pārklājs ļīķauts vainags vainagi vainags kronis kroņus krusts kapi kaps katafalks kapos izvešana repatriācija nogādāšana no ārzemēm nogādāšana uz Latviju nesēji aizrakt aprakt kapa skujas balzamācija balzamēšana miris sēru sēras sēro bēres bēru katafalki līķu transportēšana līķu ģērbšana saģērbt parģērbt apmazgāt nomazgāt noskūt bārda bārdu ūsas lūpu krāsošana nogrimēt piegrimēt uzfrišināt līķu izskats izskatās medicīniskā izziņa ārsta izziņas medicīniska ārsts ārsta atzinums ārstu nāves atzinums atzinums par nāves cēloni nāve atvadas atvadas sia sia atvadas apbedīšanas birojs Rīgā Apbedīšana Latvijā nelaiķa transportēšana no Eiropas Transportēšana līķa Līķa transportēšana.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
''Atvadas'' SIA, apbedīšanas birojs CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
''Atvadas'' SIA, apbedīšanas birojs CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
ATVADAS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50103114641
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 04.02.1994
Juridiskā adrese:
Rīga, Bruņinieku iela 64 - 24, LV-1009
Iegūt pilnu juridisko informāciju