"Dis & K" SIA 0

Ķengaraga iela 2b, Rīga, LV-1063
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Mēs esam uzņēmums, kas pārdod auto rezerves daļas un piederumus. Šeit atradīsit visu nepieciešamo automašīnas remontam un apkopei.
Uzņēmums tika dibināts 2003. gadā, un tas nosaka jaunu standartu auto detaļu pārdošanai, apkalpošanas līmenim un klientu apkalpošanas kvalitātei.
Dis&K SIA veikalu katalogos ir tūkstošiem pasaules auto marku automašīnu rezerves daļu nosaukumu, kas atrodamas uz Eiropas ceļiem.
Uzņēmums garantē individuālu pieeju katram klientam. Jau vairāk nekā 16 gadus mūsu uzņēmums klientiem piedāvā kvalitatīvas, pieejamas un daudzveidīgas preces. Mēs cenšamies visiem klientiem nodrošināt rezerves daļas pēc iespējas ātrāk.
Iegādājoties visu nepieciešamo automašīnai mūsu veikalos, jūs ietaupīsit savu laiku un naudu! Jums vairs nevajadzēs tērēt laiku nepieciešamo detaļu meklēšanai.
Cienījamie automašīnu īpašnieki, autoservisu vadītāji un darbinieki, automašīnu remonta tehniķi, automašīnu klubi un citi.
Ja jūs interesē abpusēji izdevīga sadarbība ar uzticamu auto detaļu piegādātāju, lūdzu, sazinieties ar mūsu veikalu, un mēs jums piedāvāsim vislabvēlīgākās pozīcijas: virsbūvi, optiku, šasiju, motoru grupu, filtrus, bremžu sistēmu, elektrību utt.
Kļūsti par mūsu pastāvīgo klientu!
Jūs iegūsit piekļuvi milzīgam oriģinālo un licencēto auto rezerves daļu sortimentam, kā arī pastāvīgam vairumtirdzniecības cenu līmenim neatkarīgi no mēneša apgrozījuma.
Mēs vienmēr satiekamies ar klientiem un piedāvājam visiem vislabvēlīgākos apstākļus un individuālu pieeju!

Mūsu klienti:
SIA Karjer serviss
SIA RD Alfa
SIA Valks Logistika
SIA AMR Serviss
SIA Baltexim
SIA Alimper serviss
SIA KN serviss
SIA Norma –S
SIA Buvinvest Rīga
Mājaslapa:
Nozare:
  • Auto rezerves daļas
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Dis & K" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Dis & K" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Dis & K
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003374714
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 14.01.1998
Juridiskā adrese:
Rīga, Maskavas iela 240, LV-1063
Iegūt pilnu juridisko informāciju