"Distehnika" SIA sprauslu remonts, sūkņu remonts, rezerves daļas 0

Ganību dambis 22a, Rīga, LV-1045
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Pamatspecializācija – dīzeļmotoru degvielas sistēma vieglajām un kravas automašīnām.
1994. gadā tika veiktas pozitīvas izmaiņas firmas darbā un piedāvatajā preču asortimentā. Tas ir saistīts ar vācu firmas DTP Motorteile GMBH sadarbības līguma parakstīšanu. Šī firma jau daudzus gadus strādā šaja sfēra pa visu pasauli. Uz šo brīdi mūsu piedāvātais preču asortiments ir komplektēts vairāk kā no divdesmit ražotājiem, atkarībā no mūsdienu tirgus prasībām kvalitatei un cenai.
2004. gadā tika veiktas nākamās pozitīvās izmaiņas firmas darbībā, parakstot sadarbības līgumu ar Itālijas firmu „Nova Ditex”, kas ražo aprīkojumu jaunākās paaudzes dīzeļdegvielas sistēmas pārbaudei un remontam.
Ta rezultātā tiek piedāvats augstāk minēto agregātu remonts un attiecīgais aprīkojums, lai veiktu pārbaudi un remontu šiem agregātiem. Apmācības strādāt ar aprīkojumu un iekārtām tiek veiktas mūsu mācību tehniskajā centrā.
Lai piedāvātu pilnu servisu visām motoru degvielas sistēmām, tas prasīja aptvert ne tikai dīzeļdzinēju sistēmas, bet arī benzīndzinēju sistēmas. Ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu uz kvalificētu servisu, no 2011. gada firma piedāvā pārbaubi un remontu benzīndzinēju sprauslām uz angļu firmas “ASNU” iekārtām, pasaules līdera šai jomā.
Lielākā daļa mūsu personāla ir ar augstāko tehnisko izglītību, mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt Jums risināt jūsu radušās problēmas, kā arī vienmēr atvērti priekšlikumiem mūsu darba uzlabošanai.

Mēs piedāvajam:
- dīzeļmotoru degvielas sistēmu vieglajām un kravas automašīnām;
- benzīna sprauslu serviss;
- jaunas rezerves daļas un remontu;
- aprīkojumu;
- specinstrumentus;
- personāla apmācību un informācijas atjaunošanu;
- vairumtirdzniecību (eksports-imports) un mazumtirdzniecību, remontu.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Distehnika" SIA sprauslu remonts, sūkņu remonts, rezerves daļas CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Distehnika" SIA sprauslu remonts, sūkņu remonts, rezerves daļas CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
DISTEHNIKA
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50003084961
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 31.07.1992
Juridiskā adrese:
Rīga, Ganību dambis 22A, LV-1045
Iegūt pilnu juridisko informāciju