"iVF Riga", SIA, ginekoloģija 1

Zaļā iela 1, Rīga, LV-1010
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Ginekologs, apaugļošana, grūtnieču aprūpe. Ginekoloģiskā ultrasonoskopija, krūšu sonoskopija.
Neauglības ārstēšanas un reproduktīvās ģenētikas klīnika iVF Riga ir sertificēta atbilstoši Eiropas (ISO 9001:2008) un Latvijas Republikas kvalitātes standartiem (ZVA – Zāļu valsts aģentūra). 2015. gada oktobrī klīnikas embrioloģijas un reproduktīvas ģenētikas laboratorija ir ieguvusi LATAK akreditāciju atbilstības standarta prasībām ISO 15189:2013. Klīnikai iVF Riga ir parakstīts līgums par Valsts apmaksātu medicīniskās apaugļošanas programmu.
iVF RĪGA klīnika piedāvā visa veida ginekoloģijas un neauglības ārstēšanas pakalpojumus.
Vadošais speciālists mākslīgās apaugļošanas sfērā, ārsts Violeta Fodina ar 15 gadu ilgu darba pieredzi reproduktoloģijā ar pacientiem no Latvijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Somijas, Dānijas, Lietuvas, Anglijas, Krievijas, ASV pieņem pacientus klīnikā iVF Riga.
Mēs strādājam ar jaunām, augstākā līmeņa tehnoloģiju diagnostikas un laboratorijas iekārtām. Mūsu embrioloģijas laboratorija ir aprīkota ar pašu mūsdienīgāko aparatūru no attiecīgajā nozarē vadošās kompānijas Origio. Pacientu komfortam visas nepieciešamas analīzes un izmeklēšanas iespējams veikt klīnikas telpās. Pieredze, zināšanas un jaunākās tehnoloģijas ļauj sasniegt veiksmīgus rezultātus.
Mums ir pieredzējuši darbinieki, kuriem ir ilgstoša darba pieredze ar pacientiem un viņi vienmēr gatavi sniegt nepieciešamo informācijas atbalstu visos sadarbības posmos. iVF Riga klīnikā valda labvēlīga un pozitīva gaisotne un katram klientam tiks izveidota individuāla pieeja.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
iVF Riga, SIA, ģenētika CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
iVF Riga, SIA, ģenētika CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
iVF Riga
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103352569
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 07.12.2010
Juridiskā adrese:
Rīga, Zaļā iela 1, LV-1010
Iegūt pilnu juridisko informāciju