"ALTAS IT" SIA, videonovērošana, piekļuves kontrole, drošība un projektēšana 0

Brīvības gatve 221 - 1, Rīga, LV-1039
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
ALTAS IT SIA ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas Baltijā sāka piedāvāt inovatīvas tehnoloģijas transporta un IP videonovērošanai. Šobrīd kopā ar Lietuvas kolēģiem esam uzkrājuši lielu pieredzi šajā jomā un ieguvuši izcilu reputāciju. Pateicoties mūsu prasmīgajiem darbiniekiem, uzticamajiem partneriem un piedāvātajiem inovatīvajiem risinājumiem, mēs turpinām ieņemt vadošo pozīciju tirgū.
ALTAS IT Latvija ietilpst ALTAS uzņēmumu grupā, kas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem video novērošanas, transportlīdzekļu aprīkojuma un drošības risinājumu nozarē Baltijas valstīs. ALTAS Lietuvā lepojas ar uzņēmējdarbības pieredzi kopš 1992. gada, savukārt ALTAS IT Latvija savu darbību uzsāka 2011. gadā.
Esam vadošo videonovērošanas un drošības risinājumu ražotāju, piemēram, Hanwha Vision, Mobotix, Genetec, Digifort, STid, Emitlight u.c. oficiālie pārstāvji Baltijas valstīs.

Uzņēmuma vērtības:
- Kvalitāte
- Godīgums
- Aizrautība
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"ALTAS IT" SIA, videonovērošana, piekļuves kontrole, drošība un projektēšana CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"ALTAS IT" SIA, videonovērošana, piekļuves kontrole, drošība un projektēšana CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
ALTAS IT
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103448367
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 17.08.2011
Juridiskā adrese:
Rīga, Brīvības gatve 221 - 1, LV-1039
Iegūt pilnu juridisko informāciju