"Zīmulis un ota" SIA, "Beta komunikācijas" veikals 0

Tērbatas iela 53, Rīga
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Dažādi materiāli un piederumi visiem interesentiem, sākot ar mazuļiem un beidzot ar profesionāliem māksliniekiem. Veikalā iespējams bez maksas izņemt interneta veikalā zimulisunota.lv veiktos pasūtījumus.
Bezmaksas piegāde Rīgā visiem pirkumiem virs 20,- EUR.
Mēs pārstāvam pasaulē atzītus zīmolus, jo vēlamies saviem klientiem piedāvāt tikai kvalitatīvas lietas:

Royal Talens( Nīderlande)- tās ir Rembrandt, van Gogh, Amsterdam un Art cretion sēriju krāsas un piederumi.

Kreul (Vācija)- Solo Goya un el Greco krāsas un piederumi, krāsas un materiāli hobijiem- zīdam un tekstilam, stiklam un porcelānam, dekupāžai un apzeltīšanai, Mucki krāsu sērija bērniem.

da Vinci( Vācija) – augstas kvalitātes otas profesonāļiem un studentiem.

Springer( Vācija)- labas kvalitātes otas profesionāļiem , hobijiem un bērniem.

Hanehmuehle( Vācija)- augstas kvalitātes papīrs akvareļiem, zīmēšanai,grafikai.

Ecobra( Vācija)- precīzi instrumenti rasēšanai un griešanai.

Sakura( Japāna) – augstas kvalitātes rakstāmpiederumi Gelly Roll, Pigmas marķieri un Koi akavreļi.

Bruynzeel( Nīderlande)- kvalitatīvi zīmuļi un flomasteri bērniem un pieaugušajiem.Tāpat piedāvājam tādu vadošu zīmolu produkciju kā Faber Castell , Derwent un Staedtler zīmuļus, pasteļus un flomasterus, Canson paīrus , Nevskaya palitra – Master Klass un Sonet krāsas un piederumus, Copic, Winsor&Newton , Spectrum Noir alkahola bāzes marķierus, Diamine tušas, Daniel Smith akavareļus.Pie mums jūs varat droši nākt gan tad, ja tikai gribat sākt gleznot vai zīmēt, gan tad, ja ir ideja, un neziniet kā to realizēt- mēs labprāt jums palīdzēsim un ieteiksim pareizo risinājumu, jo pie mums strādā radoši cilvēki, kuriem ir augstākā izglītība mākslas jomā.
Mūsu telpās profesionālu mākslinieku vadībā notiek meistarklases un nodarbības gan pieaugušajiem, gan bērniem. Reizi gadā rīkojam audzēkņu izstādes. Labprāt noorganizēsim meistarklasi jūsu vai mūsu telpās. Iznomājam molbertus radošiem pasākumiem.Pie mums jūs varat apskatīt un iegādāties dažādu autoru - Rolanda Krišjāņa, Aleksandra Ņeberekutina, Aivja Pīzeļa, Artūra Agadžanjana , u.c mākslinieku gleznas. Rīkojam arī nelielas personālizstādes.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Zīmulis un ota", SIA "Beta Komunikācijas" veikals - galerija CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Zīmulis un ota", SIA "Beta Komunikācijas" veikals - galerija CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Beta komunikācijas
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003341997
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 15.05.1997
Juridiskā adrese:
Rīga, Meža iela 4, LV-1048
Iegūt pilnu juridisko informāciju