"BEIJER REF LATVIA" SIA, kondicionēšanas iekārtas 0

K. Ulmaņa gatve 2, Rīga, LV-1004
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
"BEIJER REF LATVIA" komerciālo un industriālo aukstumiekārtu un saldēšanas iekārtu, gaisa kondicionēšanas iekārtu, siltuma sūkņu, komplektējošo izstrādājumu, rezerves daļu un materiālu vairumtirdzniecība. Mazumtirdzniecība. "BEIJER REF LATVIA" veic aukstuma apgādes aprēķinus, konsultācijas un iekārtu ievadīšanu ekspluatācijā. Mēs piedāvājam patērētājiem un apkārtējai videi draudzīgus risinājumus un produktus, apvienojumā ar vislabāko iespējamo pakalpojumu un tehnisko atbalstu. Tas var palīdzēt samazināt jūsu izmaksas, ievērojot visaugstākos standartus attiecībā uz piegādes un pakalpojumu uzticamību. Carrier gaisa kondicionieru tiešais pārstāvis Latvijā.

"BEIJER REF LATVIA" savu sadarbību veido ar montāžas firmām, speciālistiem šajā jomā, kas uzstāda un apkalpo iekārtas patērētājiem, kā arī ar uzņēmumiem, lai projektētu dažādas aukstuma sistēmas un apgādātu tās ar visu nepieciešamo sekmīgai darbībai. Noliktavā ir pieejams plašs preču klāsts un tas mainās atbilstoši progresīvajām tendencēm šajā jomā un arī ievērojot pašreizējo pieprasījumu.

Mēs piedāvājam tirgū patērētājiem un apkārtējai videi draudzīgus produktus, kas tiek izmantoti saldēšanas iekārtās, gaisa kondicionēšanas iekārtās un siltuma sūkņos, apvienojumā ar vislabāko iespējamo pakalpojumu un tehnisko atbalstu. Mēs piedāvājam tehniski novatoriskus, videi draudzīgus risinājumus un tas var palīdzēt samazināt jūsu izmaksas, ievērojot visaugstākos standartus attiecībā uz piegādes un pakalpojumu uzticamību.

Esot BEIJER REF grupas sastāvā "BEIJER REF LATVIA" spēj piedāvāt produkciju plašā diapazonā - vairāk kā 40.000 izstrādājumi - kuri nodrošina mūs ar izcilu spēju apkalpot mūsu klientus. Produkta diapazons iekļauj spēcīgus zīmolus no ražotājiem visā pasaulē.

"BEIJER REF LATVIA" arī turpmāk piedāvās spēcīgu „zīmolu” izstrādājumus un produktu klāsta daudzveidību. Arvien jauni kompānijas piedāvātie izstrādājumi ļauj samazināt ikgadējos izdevumus aukstuma nodrošināšanai, kā arī drošākas sistēmas attieksmē uz apkārtējo vidi.

Būsim priecīgi redzēt arī Jūs "BEIJER REF LATVIA" SIA klientu lokā.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"BEIJER REF LATVIA" SIA, kondicionēšanas iekārtas CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"BEIJER REF LATVIA" SIA, kondicionēšanas iekārtas CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
BEIJER REF LATVIA
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003443414
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 07.05.1999
Juridiskā adrese:
Rīga, Kārļa Ulmaņa gatve 2, LV-1004
Iegūt pilnu juridisko informāciju