"Akvarius" SIA kurināmā tirdzniecības noliktava 0

Tīraines iela 5A, Rīga, LV-1058
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
SIA AKVARIUS piedāvā kurināmā vairum un mazutirdzniecības iespējas - akmeņogles, kokskaidu granulas, briketes un skaldīta malka.
SIA AKVARIUS ir dibināts 1991.gadā ar vairāk kā 20 gadu pieredzi akmeņogļu piegāžu jomā. Šajā jomā Latvijas tirgū mēs esam vecākais uzņēmums un ieņemam vadošo pozīciju akmeņogļu piegāžu virzienā. Pateicoties mūsu sadarbībai ar pastāvīgiem ilgtermiņa akmeņogļu ražotāju partneriem mēs varam garantēt augstas kvalitātes preci un stabilas piegādes.
Mūsu uzņēmumam ir pastāvīgi augošs tirdzniecības apjoms un attīstīta infrastruktūra ar akmeņogļu bāzēm visā Latvijā. Mēs slēdzam Iīgumus ar pašvaldību iestādēm, fiziskām un juridiskām personām. Piedāvājam augstas kvalitātes akmeņogles vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā, gan beramā, gan fasētā veidā. Piedāvājam arī cita veida kurināmo: malku, koksnes apkures granulas, kūdras briketes.
SIA AKVARIUS kurināmā piegādes jomā ieņem vienu no pirmajām Top-5 pozīcijām starp lielākajiem Latvijas kurināmā nozares uzņēmumiem.
Papildus SIA AKVARIUS sekmīgi nodarbojas ar mūsdienīgu sakaru sistēmu un datu pārraides ierīču piegadi kalnrūpniecības uzņēmumiem. lerīces ir paredzētas daudzfunkcionālu vadības sistēmu ierīkošanai, kas palielina ražošanas efektivitāti un darba drošību veicot darbus pazemes apstākļos.
Uzņēmums lepojas ar pastāvīgu klientu un tirdzniecības apjoma pieaugumu.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Akvarius" SIA, Noliktava CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Akvarius" SIA, Noliktava CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
AKVARIUS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103031530
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 29.11.1991
Juridiskā adrese:
Rīga, Tirzas iela 1, LV-1024
Iegūt pilnu juridisko informāciju