"PARICO" SIA – graudu, eļļas augu, barības, piena analizatori 0

Dzērbenes iela 27 - 220, Rīga, LV-1006
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Piedāvājam analizatorus graudaugu, pākšaugu, eļļas augu, lopbarības, piena, gaļas un zivju produktu testēšanai lauksaimniecības un pārtikas nozarē.
Mūsu uzņēmuma galvenais darbības virziens ir FOSS Analytical (FOSS, www.fossanalytics.com) iekārtu pārdošana un serviss. Zināmākās iekārtas Latvijā ir INFRATEC, MILKOSCAN, KJELTEC. FOSS iekārtas ir paredzētas ātram analītiskam risinājumam laboratorijām un ražošanas kontrolei, lai noteiktu produkta ķīmisko sastāvu, kā arī mikrobioloģiskām analīzēm un somatisko šūnu noteikšanai izejvielas pienā.
Desmit gadu laikā esam kļuvuši par pārstāvjiem vairākiem uzņēmumiem: FOSS Analytical AS (www.fossanalytics.com), D.V.Srl (www.grainsamplers.com), Gerber Instruments AG (www.gerber-instruments.com), Bitzer Wiegetechnik GmbH (www.bitzer-waage.de) un Glenammer Engineering Ltd (www.glenammer.com) nodrošinot produktu pārdošanu, uzstādīšanu un servisu.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"PARICO" SIA – graudu, eļļas augu, barības, piena analizatori CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"PARICO" SIA – graudu, eļļas augu, barības, piena analizatori CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
PARICO
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003966765
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 31.10.2007
Juridiskā adrese:
Rīga, Dzērbenes iela 27, LV-1006
Iegūt pilnu juridisko informāciju