"Rimi Olimpiskais centrs" SIA "Olimpiskais sporta centrs" 1

Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
Apraksts:
Multifunkcionālais sporta centrs piemērots valsts un starptautiska mēroga basketbola, volejbola, rokasbumbas, futbola, vieglatlētikas, vingrošanas, cīņas u. c. sporta veidu sacensībām un treniņu procesa nodrošināšanai. Kompleksā ir sešas sporta zāles, trenažieru Spēka zāle un divas Vingruma zāles dažādām fitnesa nodarbībām, konferenču zāle un darbojas kafejnīca.

Rimi Olimpiskajā centrā ir plašākais un mūsdienīgākais peldbaseinu komplekss Rīgā - Lielais peldbaseins (50m, seši peldēšanas celiņi, dziļums no 1,30m līdz 2,30m), divi Mazie peldbaseini (10m, dziļums 1–1,4m) un Rotaļupe (dziļums 25 cm). Apmeklētājiem pieejama plaša Atpūtas zona ar četru veidu pirtīm (bio-sauna ar sāls sienu, sauna, tvaika pirts, sajūtu pirts), tropu duša.

Piedāvājumā peldētpamācības nodarbības pieaugušajiem un bērniem no 6 mēnešu vecuma, dažādas grupu nodarbības peldbaseinos un Vingruma zālē.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Rimi Olimpiskais centrs" SIA "Olimpiskais sporta centrs" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Rimi Olimpiskais centrs" SIA "Olimpiskais sporta centrs" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Olimpiskais sporta centrs
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003558463
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 22.08.2001
Juridiskā adrese:
Rīga, Grostonas iela 6B, LV-1013
Iegūt pilnu juridisko informāciju