"Arho Medicīnas Serviss" SIA 0

Bruņinieku iela 28 - 7, Rīga, LV-1011
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
Darba dienās pēc pieraksta
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
“Arho Medicīnas Serviss” ir ārstniecības iestāde, kas savu darbību ir uzsākusi 2007. gada pavasarī un piedāvā rehabilitācijas pakalpojumus gan bērniem, gan pieaugušajiem pie zinošiem un pieredzes bagātiem speciālistiem – fizioterapeitiem, neirologiem, ārsta-rehabilitaloga.
Ārstniecības iestādē ir iespējams saņemt ārsta-rehabilitaloga konsultāciju, kuras laikā tiek veikta pacienta pirmreizēja izmeklēšana un ārstēšanas plāna izveide. Konsultācijas un nodarbības pie fizioterapeitiem, izmantojot visu aktivitāšu spektru - pielietojot masāžas pēc indikācijām, Slinga terapiju, individuālo un grupu ārstniecisko vingrošanu, medicīnisko teipošanu, mīksto audu tehnikas, ultraskaņu. Mazajiem pacientiem piedāvājam zīdaiņu vingrošanu pēc Bobata metodes muskulatūras tonusa izmaiņu gadījumos, mazuļu vecākiem iespējams saņemt Handlinga apmācību pie pieredzējušiem fizioterapeitiem. Pirmsskolas un skolas vecuma bērniem stājas problēmu gadījumos, pēc pārciestām augšējo elpošanas ceļu saslimšanām, pie ieilguša klepus, astmas piedāvājam ārstniecisko vingrošanu gan grupās, gan individuāli kā arī masāžas.
Ārstniecības iestādē iespējams saņemt arī konsultāciju un veikt manipulācijas pie podologa jeb ārstnieciskā pedikīra speciālista gadījumos, kad radušās problēmas ar kāju pēdām, un saņemt konsultāciju pie sertificēta uztura speciālista.
Kā arī ārstniecības iestāde piedāvā ergonomikas pamatprincipu teorētisku un praktisku apmācību lekcijas uzņēmumu darbiniekiem, uzņēmumu darbinieku izglītošanu ergonomikas pamatprincipu ievērošanā un pielietošanā savā darba vietā.
Būsiet laipni gaidīti pie mums “Arho Medicīnas Serviss” telpās!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Arho Medicīnas Serviss" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Arho Medicīnas Serviss" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Arho Medicīnas Serviss
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003879735
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 06.12.2006
Juridiskā adrese:
Rīga, Bruņinieku iela 28 - 7, LV-1011
Iegūt pilnu juridisko informāciju