Rekonstruktīvās mikroķirurģijas klīnika, Latvijas Mikroķirurģijas centrs 0

Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Rekonstruktīvā mikroķirurģija ir plastiskās ķirurģijas disciplīna, kas labo cilvēka ķermeņa deformācijas un koriģē funkcionālas nepietiekamības. Ir aprēķināts, ka pasaulē katru gadu tiek veikts vairāk nekā miljons rekonstruktīvu procedūru. Tās palīdz visu vecumu, dzimumu un traumu pacientiem – gan bērniem ar iedzimtiem defektiem, pieaugušajiem, kas ievainoti negadījumos, vai veciem cilvēkiem ar vecuma izraisītām problēmām.

Latvijas mikroķirurģijas centrs ir viens no vadošajiem un lielākajiem plastiskās ķirurģijas centriem Baltijas valstīs. Sniedzam palīdzību estētiskajā, rekonstruktīvajā un plaukstas ķirurģijā. Nodrošinām augstas kvalitātes uz medicīnas zinātnes pierādījumiem balstītus pakalpojumus, kas ļauj sniegt vislabākos ārstēšanas rezultātus, garantējot pacientam maksimālu drošību. Kvalificētie speciālisti un augstie drošības standarti ir padarījuši Latvijas mikroķirurģijas centru par pazīstamu un respektablu medicīnas iestādi ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā un pasaulē.
Nozare:
  • Veselības centrs
Produkti:
Aivars Tihonovs Akūtā rekonstruktīvā ķirurǵija Amputācija Apdegumu ārstēšana Arguts Keirāns Audu defektu pārstādīšana Audu defektu rekonstrukcija pēc apdegumiem Audu defektu rekonstrukcija pēc onkoloǵiskām operācijām Audu defektu rekonstrukcija pēc traumas Deformējošas rētas Deguna rekonstrukcija Dzimumzīmju rētu korekcija Ervīns Lavrinovičs Espanderi Gundars Krauklis Haralds Adovičs Iedzimtas rokas deformācijas Jānis Krustiņš Jānis Lapiņš Kalvis Pastars Krūts atjaunošana Krūts onkoloģija Krūšu amputācija Krūšu operācijas Krūšu rekonstrukcija Kārlis Vērdiņš Labdabīgi ādas veidojumi Marta Rudakovska Matu pārstādīšana Mikroķirurǵija Māris Krūmiņš Mārtiņš Kapickis Nedzīstošas brūces Nedzīstošas čūlas Nervu bojājumi Nonna Tomiševa Osteomielīts Pārgriezti nervi Pēteris Laucis Rekonstruktīvā ķirurģija Rētaini audu defekti Rētu ārstēšana Uldis Krustiņš bērnu ķirurgs dakteris doktorāts dr. kinezioloģiskās teipošanas speciālists Dzintars Ozols klīnika medicīnas centrs pieņemšanas laiks poliklīnika rokas ķirurgs slimnīca traumatologs-ortopēds veselības centrs Ādas izaugumi Ādas nervu kaulu muskuļu lēveru pārstādīšana ārsts ārstu prakse ģimenes ārsts Ļaundabīgi ādas veidojumi Osteomielīts Pārgriezti nervi Pēteris Laucis Rekonstruktīvā ķirurģija Rētaini audu defekti Rētu ārstēšana Uldis Krustiņš dakteris doktorāts dr. klīnika medicīnas centrs pieņemšanas laiks poliklīnika slimnīca veselības centrs ārsts ārstu prakse ģimenes ārsts
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
LMC Skaistuma klīnika CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
LMC Skaistuma klīnika CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Latvijas plastiskās, rekonstruktīvās un mikroķirurģijas centrs
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003524503
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 22.12.2000
Juridiskā adrese:
Rīga, Brīvības gatve 410, LV-1024
Iegūt pilnu juridisko informāciju