Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Agrita par šķiršanos: Melotu, ja teiktu, ka man šobrīd viegli un nesāp

Jānis un Agrita, 360TV realitātes seriāla "Ģimene burkā" publicitātes foto

Jānis un Agrita, 360TV realitātes seriāla "Ģimene burkā" publicitātes foto

Oktobra sākumā skatītājus pārsteidza 360TV realitātes seriāla "Ģimene burkā" Jelgavas ģimenes galvas Jāņa Bindra - Blumenaua lēmums pamest sievu, savu bērnu māti Agritu un pārvākties uz citu dzīvesvietu. Lai gan abiem pirms tam ir bijuši strīdi, kas noveduši pie runām par šķiršanos, šoreiz tas notiek kameru priekšā. Agrita sociālajos tīklos atklāja, kā pašlaik jūtās.

"Tu esi stipra! Kā jums šķiet, cik reizes šo frāzi pēdējās dienās esmu dzirdējusi? Es pat laikam vairs nevaru saskaitīt.... Bet tas, ko gribu pateikt ar šo, ka arī stiprie lūzt, arī stipriem ir emocijas un sāp... Melotu, ja teiktu, ka man šobrīd viegli un nesāp! Bet, vai tāpēc es kritīšu un necelšos? NĒ! Bet vai tāpec es kliegšu un dusmošos - Nē! Bet vai tāpēc es kritīšu depresijā- Nē! Es vienkārši eju uz priekšu, jo mans spēks un stiprums ir mani bērni! Par stiprām sievietēm!" raksta Agrita.

https://www.instagram.com/p/CU7zq7wM7Cy/

Vienā no oktobra sērijām "Ģimene burkā" skatītāji uzzināja, ka Jānis ne tikai nepārtraukti lieto grādīgos dzērienus, bet arī sācis nenakšņot mājās, kamēr Agrita bija darba ceļojumā uz Dubaiju. Zemāk skaties 1188 Play atrodamo realitātes seriāla sēriju, kurā Jānis skaidro savas rīcības iemeslus sievai.

Ieskaties arī šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...