Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Agritas jaunais kavalieris parāda rakstura "spuraino" pusi

Agrita Bindre-Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Divdesmit gadus jaunāks, glīts, seksīgs, galants, uzmanīgs, dāvina rožu klēpjus un rīko romantiskus pārsteigumus, pieņem četrus otras pusītes bērnus un lieliski ar viņiem saprotas … Vieni vienīgi supersaldi raksturojumi raidījuma “Ģimene burkā” jaunajā sezonā līdz šim dzirdēti par tā nu jau varētu teikt – veterānes Agritas Bindres - Blumenauas jauno kavalieri. Vai arī jums jau radās aizdomas – pārāk skaisti, lai būtu patiesi? Vai tiešām ir iespējams, ka cilvēkam vispār nav neviena “melnumiņa”?

Tomēr ne – dzīve ir dzīve arī seriālos, un pamazām arī jaunais Jānis sāk atklāt sava rakstura spurainās puses. Arī pati Agrita atzīst, ka viņai ir “raksturiņš” un ar viņu nav viegli, un tā nu mīlnieku pāra pirmais kašķis izceļas burtiski ne par ko. Agrita māca meitai braukt ar velosipēdu, Jānis bilst, ka tas agregāts mazajam augumiņam ir par lielu, un Agrita aizsviltas – sak, ko viņš iedomājas, ka es visus šos gadus savus bērnus neesmu pratusi audzināt !?

Un te izrādās, ka Jānis ir no tiem, kas ātri apvainojas un ilgi neatsaucas kontaktiem. Izskatās gandrīz, ka Agritas pagalmā sabozies stāv vēl viens bērns.

“Nē, nu tā tas neies. Tas viss man atsauc atmiņā attiecības ar manu vīru, un ne tās labākās dienas. To es otrreiz negribu, paldies! Es esmu lielās pārdomās, ko darīt tālāk. Es vispār vīriešus vairs nesaprotu!” – Agrita patiešām ir grūtas izšķiršanās priekšā.

Saka jau, ka sieviete neapzināti piesaista līdzīga tipa vīriešus, kamēr vien nav kardināli mainījusies pati. Vai tiešām Agrita vēl nav mainījusies pietiekami ? Katrā ziņā, “Ģimene burkā” šā rudens notikumi solās būt spraigi, gaidiet nākamās epizodes!

Skatieties arī:

Iepazīšanās ar Agritas draugiem izsit Jāni no sliedēm

Jānis sagādā Agritai romantisku pārsteigumu

Kas ir Agritas jaunais sirdsāķītis ?


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...