Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Agritu vairs nevar pazīt, šokējošas pārvērtības

"Ģimene burkā" Agritas spilgtās pārvērtības, foto: Uldis Stepanovs

Pēc kuņģa samazināšanas operācijas un atbrīvošanās no liekajiem kilogramiem, četru bērnu māmiņa piedzīvojusi šokējošas pārvērtības. Agrita burtiski uzplaukusi no jauna – ap viņu spieto pielūdzēji, un sieviete izskatās tik labi kā nekad iepriekš. Jau 8. augustā ar jaunu sezonu pie kanāla 360TV un arī 1188 Play skatītājiem atgriežas “Ģimene burkā” jaunā sezona, kas sola aizraujošus notikumus Agritas privātajā dzīve. Viņa nonākusi mīlas krustcelēs un sievietei nāksies izlemt - cīnīties par pajukušajām attiecībām vai mesties jaunās?

Vizuālās pārmaiņas nav palikušas nepamanītas arī Agritas no ģimenes aizgājušajam vīram Jānim, kurš izrādījis vēlmi atjaunot kontaktu ar sievu un bērniem. Abi pat vairākas reizes satikušies, un, pēc Agritas teiktā, Jānis atzinies viņai mīlestībā, taču nezināmu iemeslu dēļ drīz vien pieprasījis sākt laulības šķiršanu. Agrita ir neizpratnē par šādām krasām pārmaiņām Jāņa attieksmē un spēj to izskaidro tikai ar redzēto sociālajos tīklos, kur Jānis dižojas ar savu jauno mīlestību. Mulsumu rada arī kādas zīlnieces teiktais, ka Agrita un Jānis atradīšot ceļu viens pie otra. Tiesa, šīs peripetijas nekādi neattur Agritu veidot jaunas attiecības – ar krietni jaunāku puisi, kuru Agritas dēls Marks jau sauc par tēti. Kā pēc smagās šķiršanās rast spēku veidot savu dzīvi no jauna? Kā attiecību līkločos pēc iespējas pasargāt bērnus no liekiem pārdzīvojumiem? Kā nepazaudēt saikni ar pusaugu meitu, kura uzplaukusi kā jauna dāma? Šos jautājumus Agrita jaunajā sezonā risinās kopā ar “Ģimene burkā” skatītājiem.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Agrita atklāj, kādas šobrīd ar attiecības ar vīru un ļauj kaut nedaudz ieskatīties jaunās sezonas notikumos.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...