Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Astro’n’out" vasaras hits un mūzikas video - "Lidmašīnas režīmā"

Pusaudži ataino grupas "Astro’n’out" dalībniekus, ekrānšāviņš no mūzikas video "Lidmašīnas režīmā"

Pusaudži ataino grupas "Astro’n’out" dalībniekus, ekrānšāviņš no mūzikas video "Lidmašīnas režīmā"

Jūlija izskaņā grupa "Astro’n’out" laida klajā sava jaunākā singla "Lidmašīnas režīmā" videoklipu, kas ar vasarīgu noskaņu uzbur 21. augustā gaidāmā brīvdabas koncerta sajūtu. Mūzikas videoklipā ir redzami nevis grupas dalībnieki, bet gan jaunieši, kas ataino "astronautu" tēlus un grupas ikdienu, caur bērniem raksturīgu prieku atgādinot, ka dzīve ir jādzīvo ar aizrautību, baudot vasaru un draudzību.

Māras lomā iejutusies grupas ģitārista Mārtiņa Elerta meita Una. Mārtiņš saka: "Lepojos par Unas apņēmību, ilgi nedomājot, piekrist un mesties iekšā šajā piedzīvojumā! Esot klāt filmēšanas procesā, bija interesanti vērot, kā jaunieši iekāpa mūsu kurpēs, vienlaikus apzinoties, ka tūdaļ jau viņi sāks piepildīt paši savus sapņus."

"Jaunieši šajā video ar savu attieksmi un sižeta līniju mums pašiem atgādina divus jautājumus: pa kuru laiku mēs pieaugām un aizmirsām priecāties kā bērni? Un reizē - vai mūsdienu bērni nepieaug par ātru? Tomēr pats galvenais - klips ir par draudzību, kopā būšanu un komandas garu, kas ir būtisks stūrakmens grupas "Astro’n’out" pastāvēšanā," saka grupas soliste Māra Upmane-Holšteine.

Dziesmu "Lidmašīnas režīmā", kas tapusi sadarbībā ar grupas ilggadējo draugu producentu DJ Rudd, izbaudīt būs iespēja arī klātienē grupas "Astro’n’out" brīvdabas koncertā Mežaparka Zaļajā teātrī.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Māra, viesojoties kanāla 360TV šovā "Pasaki to skaļi", skatītājiem atklāja vairākus savus noslēpumus.

Palasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...