Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Bērnu ratu un autosēdeklīšu ķīmiskā tīrīšana

Pixabay.com/

Pixabay.com/

Kad ģimenē ienāk bērniņš, viss mainās: jaunajiem vecākiem ir daudz dažādu pienākumu un rūpes, ir jāpielāgojas jaunajai vecāku lomai, jārūpējas par mazulīša labsajūtu, kā arī jārisina visdažādākie ar mājas soli saistīti un saimnieciskas dabas jautājumi. Viens no tiem, kā pareizi tīrīt un kopt bērna ratus, auto sēdeklīšus un citas polsterētas zīdaiņu lietas. Lielai daļai jauno vecāku tajā nav pieredzes, kas var novest ne tikai pie sabojātiem priekšmetiem, bet arī kaitēt mazuļa veselībai. Ko darīt? Jāuztic darbs ķīmiskai tīrītavai. Tādai, kas saprot šī uzdevuma svarīgumu!

3 vērtīgi pieredzes punkti darbā ar bērnu preču tīrīšanu

Ķīmiskā tīrītava “Benissino” ir ģimenēm draudzīga iestāde, jo:

  • Tas ir neliels uzņēmums, kuru vada ģimene, kurā ir 3 bērni. Domājot par savām atvasēm, īpašniekiem bija aktuāli izzināt visu par bērnu lietu pareizu kopšanu, tehnoloģijām, līdzekļiem un bērnu ādai saudzīgākajām tīrīšanas metodēm. Izmēģinot visdažādākos tīrīšanas risinājumus, tika atklāti labākie varianti – tādi, kas apmierināja gan mazos ķiparus, gan viņu vecākus. Aprunājoties ar citiem vecākiem, kļuva skaidrs, ka tā nav tikai ģimenei aktuāla tēma, tāpēc radās doma piedāvāt šo pakalpojumu arī citiem. Visas iegūtās zināšanas šajā jomā ir ieintegrētas viņu biznesā, nodrošinot bērnu preču tīrīšanu ar ekoloģiskākajiem tīrīšanas līdzekļiem un atbilstošām iekārtām, saudzējot bērniņa jutīgo ādu un veselību;
  • Katru gadu caur uzņēmuma rokām iziet aptuveni 100 bērnu ratu un auto sēdekļu no dažādiem ražotājiem, piemēram, Bebecar, Cybex, Hesba, Emmaljunga, Stokke, Hartan, u.c. Tīrīšanai tiek nodoti gan pilnie komplekti, gan atsevišķi to elementi (ratu jumtiņi, kulbiņas, utt.). Tie ir no visdažādākajiem materiāliem, tāpēc ilgajā uzņēmuma pastāvēšanas laikā ir gūta milzu pieredze šādu tīrīšanas darbu veikšanā;
  • Izstrādājumi ne tikai ir vizuāli tīri, bet arī higiēniski, turklāt tiem pēc tīrīšanas nav ne smaržas, ne smakas, kas varētu traucēt mazulītim vai jaunajai māmiņai.

"Benissimo" īpašniece norāda, ka, neskatoties uz to, ka tā tiek saukta par ķīmisko tīrīšanu, patiesībā ķīmija vispār netiek lietota. Tīrīšanai tiek izmantoti videi draudzīgi un ekoloģiski līdzekļi, kas ir ļoti saudzīgi. Izcilais rezultāts tiek panākts, izmantojot specializētas iekārtas un lielu ūdens daudzumu. Šādai tīrīšanai var nodot arī citas bērnu lietas - gultiņas matraci, mīkstās rotaļlietas, šūpoles, paklājus, kulbiņas, ķengursomas, siltās ziemas segas, ceļošanai piemērotās gultiņas un citas polsterētas un tekstila lietas. "Benissimo" parūpēsies par tīrīšanu, lai vecākiem būtu vairāk laika kopā būšanai ar savu mazulīti. Jo tas ir pats svarīgākais!