Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Bildinājums ar nazi un vētra – Paškeviču kāzu detaļas

"Pasaki to skaļi," 360TV

"Pasaki to skaļi," 360TV

“Kurš gan nepieņemtu bildinājumu ar nazi rokās?” trešdienas vakarā, viesojoties kanāla 360TV iedvesmojošā šovā “Pasaki to skaļi”, nedzirdētas detaļas par to, kā mīļotais vīrietis Deniss Paškevičs viņu bildinājis, pastāstīs džeza dziedātāja un vokālā pedagoģe Jolanta Gulbe-Paškeviča. Saskaņā ar šova noteikumiem, Jolantai nebūs ne jausmas, kurš viņu ir aicinājis uz raidījuma studiju, lai veltītu sirsnīgus pateicības vārdus, tāpēc satikšanās ar vīru – Denisu – izvērtīsies īpaši emocionāla un uzjundīs sirdssiltas atmiņas.

Šarmantais pāris atklās neparasto bildinājuma stāstu, kas noticis vannas istaba, kurā Deniss ieradies ar lielu nazi rokās. Arī abu kāzu diena paliks atmiņā ne tikai Denisam un Jolantai, bet arī viesiem. “Kāzas arī patiesībā bija ļoti smieklīgas, bet tajā brīdī tā likās traģēdija. Es biju izsapņojusi, ka tagad viss būs pareizi un skaisti.. bet tad sacēlās vētra..” stāstu “Pasaki to skaļi" studijā aizsāk Jolanta. Kas notika tālāk un kāpēc viesi ne tikai trīcēja no aukstuma, bet raudāja no aizkustinājuma un sacīja, ka tādās kāzās nekad nav bijuši - uzzini video, bet trešdienas vakarā – kanāla 360TV raidījumā “Pasaki to skaļi.”

Izlasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...