Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Cik Katrīne Sauliete nopelna ar “influencēšanu”?

Katrīna Sauliete, influenceri. 360TV, ekrānšāviņš

Katrīna Sauliete, influenceri. 360TV, ekrānšāviņš

Kanāla 360TV realitātes seriālā “Ģimene burkā” Katrīne Sauliete ne tikai ļauj ielūkoties savā ģimenes dzīvē, reizē cenšoties arī stiprināt savstarpējās attiecības ar meitām un mīļoto vīrieti, bet arī faniem atklāj līdz šim nezināmas detaļas par viņas ikdienu un nodarbošanos.

Šī vakara sērijā populārā uzņēmēja un influencere neslēps, ka viņa veiksmīgi uztur savu “Instagram” kontu, kurš spējis pulcēt vairāk nekā 45 tūkstošus sekotāju un neviens vien uzņēmums vēlas ar viņu sadarboties. Turklāt Katrīnei ir arī savi principi, kas ar partneriem tiekot izrunāti pirms sadarbības uzsākšanas. Savukārt runājot par izmaksām, viņa neslēpj - šeit liela nozīme ir sekotāju lokam. “Tu vari prasīt 10% no savu sekotāju skaita. Es pārsvarā prasu 350 eiro par postu.” saka Katrīne, piebilstot ka sev tīkamu produktu reklamēšanas cenas atšķiroties no tādu preču izrādīšanas, kas pašai uzņēmējai īsti neiet pie sirds.

Skaties ģimeņu realitātes seriālu "Ģimene burkā" pirmdien - ceturtdien 18:00 un 20:40.

Noskaties arī citus interesantus stāstus:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...