Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dejus atklāj neparasto stāstu, kā nonāca televīzijā

Sanda Dejus, "STV Pirmā!" šova "Kristīnes Virsnītes sarunas" ekrānšāviņš

Sanda Dejus, "STV Pirmā!" šova "Kristīnes Virsnītes sarunas" ekrānšāviņš

"STV Pirmā!" šovā "Kristīnes Virsnītes sarunas" viesojas viņas kolēģe, TV un radio personība, komiķe un improvizatore Sanda Dejus, kur pastāstīja, ka, lai arī sevi neuzskata par "televīzijas materiālu" un iepriekš šai lomai "noraidīta", savu sapni par darbošanos TV lauciņā tomēr piepildījusi: "Šī man ir jauna pieredze, jā. Es pati esmu ļoti pārsteigta un samulsusi par to, ka tas tomēr pie manis ir atnācis. Tas, ka es gribēju strādāt televīzijā, bija kluss, sens sapnis, bet es kaut kādā brīdī laikam atskārtu, ka es tomēr neesmu televīzijas materiāls."

Viņa atceras, ka savulaik gāja uz kastingu, kur meklēja atraktīvus jauniešus šova vadīšanai, un žūrijā bija slavenais pašmāju komiķis Jānis Skutelis - viņa netika izvēlēta. Tagad, kad Sanda un Jānis pazīst viens otru visai labi, viņš komiķei teica: "Tādām ābelēm, kurām būs daudz augļu, šīs galotnes jau laicīgi jāpiesien pie zemes, lai viņas varētu izturēt." Dejus smejoties saka "paldies", taču tajā pašā laikā atzīst, ka, varbūt, tā arī labāk, ka viņa tagad var šo darbu celt ar "jau citu sajūtu".

"Es neizjūtu spiedienu vai slogu no tā, ka uz mani skatās. Man tā ir mūsu ballīte - mēs runājamies, dzīvojamies. Es esmu zaudējusi kaut kādu tādu uztraukumu par to, ka mani dzird vai redz," skaidro asprātīgā "STV Pirmā!" personība Sanda, pieminot, ka, jā - humors nav ne vienmēr ir skaists, un ir pieradusi pie tā, ka skatītāji viņu reizēm redz bez kosmētikas, frizūras un rūpīgi izvēlēta tērpa. Viņa atklāja, ka joprojām nav šķīrusies arī no sapņa par savu debiju uz teātra skatuves.

Vairāk par Sandu Dejus vai šovu "Kad viņas satiekas" meklē 1188 Play!

Ieskaties arī šajos rakstos:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...