Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dziedātāja Līga Reņģe - man vīra greizsirdība ir absolūti nepieciešama

Līga un Ivars Reņģes, 188 Play ekrānšāviņš

Līga un Ivars Reņģes, 188 Play ekrānšāviņš

Šarmantais Reņģu pāris no pašmāju realitātes šova “Ģimene burkā” ir iekarojis daudzu skatītāju simpātijas, tomēr viņu attiecībās ir lietas, kas daļai cilvēku nav īsti pieņemamas, un soctīklos parādās arī pa kādam negatīvam komentāram. Strīdīgākais temats, kas darījis bažīgu daļu publikas, protams, ir Ivara izteiktā greizsirdība un privātīpašnieciskums attiecībā uz savu sievu.

Šajā reizē Līga kliedē daļu satraukuma, smaidīgi apgalvojot, ka: “Mums šī greizsirdība ir absolūti nepieciešama, tā ir mūsu attiecību rozīnīte. Tā mēs izrādām otram savu interesi. Man un arī Ivaram iepriekšējās attiecībās bija tā, ka otra puse greizsirdību neizrādīja itin nemaz, un vismaz es to uztvēru kā vienaldzību. Es varēju pucēties, vilkt īsus svārkus un iet ar draudzenēm uz klubiem, vienalga vīrs neko neteica. Tagad es esmu ļoti laimīga, ka man ir tieši tāds vīrs, kā Ivars.”

Vairāk par to, ko Reņģu pāris domā par pāru attiecībām un greizsirdību tajās, un arī – kā uztver sev veltītos interneta komentārus, uzzināsit šajā video!

Skatieties arī:

Ivars atklāj, ka ir neprātīgi greizsirdīgs uz sievu

Ivars negrib laist sievu uz deju nodarbībām

Reņģu pāra mīlestība spītē nelabvēļiem

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...