Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dziedātāja Marta pārsteidz ar karstiem jaunumiem

Marta Grigale, ekrānšāviņš no mūzikas video "Atpakaļ uz priekšu"

Marta Grigale, ekrānšāviņš no mūzikas video "Atpakaļ uz priekšu"

Trešdien, 14. jūlijā, pasaules pirmizrādi piedzīvo pašmāju mūziķes Martas Grigales "deluxe" albums ar nosaukumu “Lietas, kas joprojām notiek manā galvā". Tajā ir publicētas ekskluzīvas singlu versijas no izpildītājas 2020. gada rudenī klajā laistā albuma.

"Es vēl nebiju gatava šim albumam pielikt punktu un doties tālāk, tomēr bija pienācis laiks izdot jaunu mūziku. Kopā ar producentu DJ Rudd radīju "Lietas, kas joprojām notiek manā galvā" kā pateicību klausītājiem un skaistu nobeigumu "Lietu" stāstam," izjūtās dalās Marta.

Līdzās pērn izdotā albuma "Lietas, kas notiek manā galvā" oriģinālā ieraksta deviņām dziesmām, "deluxe" izdevumā iekļauta klausītāju iemīļotā dziesma "Drāma" jaunās skaņās (ar mūziķa Tambura Pesto līdzdalību), dziesmas "Atkal tu" akustiskā versija, jau iepriekš izdotais singls "Prom" (piedaloties dziedātājai Patrishai), kā arī divas pavisam jaunas kompozīcijas: "Atpakaļ uz priekšu" un "Dejot".

"Abas jaunās dziesmas man šķiet ļoti pacilājošas un sezonai atbilstošas. "Atpakaļ uz priekšu" turpina ilgošanās un sapņošanas tēmu, bet "Dejot" ir dziesma, kas uzmundrinās, kad pašam šķiet, ka nekas neizdodas,” stāsta mūziķe. Vasarīgajam singlam "Atpakaļ uz priekšu" sadarbībā ar mākslinieku Emīlu Trauliņu un stilisti Sintiju Selicku uzfilmēts košs videoklips, savukārt "Dejot" teksta video Marta izveidojusi pati.

Uzspied arī uz šī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...