Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Egliens atklāti par tumšāko periodu savā dzīvē

Mārtiņš Egliens, 360TV raidījumā "Pasaki to skaļi"

Mārtiņš Egliens, 360TV raidījumā "Pasaki to skaļi"

Dailes teātra aktieris Mārtiņš Egliens atļāvies atklāti runāt par laiku savā dzīvē, kad viņa veselība sasniedza līdz šim viszemāko punktu – slavenība vienlaicīgi cīnījās ar vairākām smagām slimībām. Latvijā labi pazīstamais vīrietis kanāla 360TV šovā “Pasaki to skaļi” pastāstīja, ka bija gads, kad Laimas slimība sakrita ar nopietnām muguras problēmām un veģetatīvo distoniju: “Es nevarēju paiet. Nogulēju slimnīcā kādas trīs nedēļas. Atbraucu mājās, pagulšņāju. Tad laidu uz kūrorta rehabilitācijas centru.” Raidījumā viņš pat publiski pateicās savai fizioterapeitei, kas viņu dabūja uz kājām, bet vislielāko paldies Egliens veltīja sieviņai un kolēģei, aktrisei Ditai Lūriņai.

“Viņa izturēja visu, turklāt ar diviem bērniem. Protams, tas bija ļoti traks laiks. Arī finansiāli,” tā Egliens. Tagad, kad Laimas slimība un muguras problēmas ir kaut cik apārstētas, viņu tikai ik pa laikam moka veģetatīvā distonija: “Kad nav jābūt uz skatuves, neko nedod par sevi zināt. Tas ir kaut kāds tāds nervu stāvoklis. Pēdējā laikā mazāk, bet kaut kādu laiku atpakaļ šo diagnozi deva visiem pēc kārtas.” Vairāk par Mārtiņa Egliena tumšāko dzīves posmu skaties video:

Raidījumu “Pasaki to skaļi” skaties trešdienās kanālā 360TV kā arī slavenību video portālā 1188 Play.

Tevi varētu interesēt arī citi stāsti no raidījuma "Pasaki to skaļi"


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...