Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Elīna Gluzunova arī šogad "Supernovā" dziedās latviski

Elīna Gluzunova, 1188 Play ekrānšāviņš

Elīna Gluzunova, 1188 Play ekrānšāviņš

Tuvojoties Eirovīzjas nacionālās atlases konkursam "Supernova", pamazām aktivizējas gan populārie, gan mazāk zināmie pašmāju izpildītāji. Arī šogad "Supernovā" plāno piedalīties Elīna Gluzunova, kuras ikdienas dzīves ainiņas nu atkal varam novērot raidījumā “Ģimene burkā”. Elīna startēs ar dziesmu, ko sarakstījusi Māra Upmane-Holšteine un Arnis Račinskis.

“Es izvēlējos Māru, jo man ir ļoti svarīgi, lai arī pretī būtu sirds cilvēks, kurš spētu nolasīt manu domu un arī pareizā veidā nodot to skatītājiem. Man patīk, kā Māra strādā, un viņas viedoklī es vienmēr ieklausos” jaunā dziedātāja pamato savu sadarbības partneru izvēli.

Tāpat kā pērn, arī šoreiz viņa plāno dziedāt latviski – tas būs elegants skaņdarbs, kurā apvienota gan angļu, gan latviešu valoda. “Man ir laba sajūta par šo dziesmu, esmu latviešu valodas patriote – dziesmā, kura pārstāv valsti Eirovīzijā, ir jāskan valsts valoda” ar pārliecību saka Elīna.

Kā jums patīk Elīnas šā gada iecere? Noskatieties šo video, kur jau manāmas dziesmas pirmās aprises, kā arī ir iespēja ielūkoties mūziķu darba aizkulisēs!

Skatieties arī:

Vai Markusam Rivam beidzot izdosies piepildīt sapni par Eirovīziju?

Kivičs atrāda dziesmu, ar kuru plāno uzvarēt Eirovīzijā

"Citi zēni" Eirovīzijas dziesma izpelnās pat rūdītu metālistu atzinībuIelādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...