Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

“Es no viņas ļoti iedvesmojos” Sanda Dejus pastāsta, ko mācās no savas meitas

Sanda Dejus raidījumā "Pasaki to skaļi" ekrānuzņēmums

Sanda Dejus raidījumā "Pasaki to skaļi" ekrānuzņēmums

“Es no viņas ļoti iedvesmojos” Sanda Dejus pastāsta, ko mācās no savas meitas, vienas no jaunākajām pašmāju instagram zvaigznēm
Humoristes, TV un radio personības Sandas Dejus meita – piecus gadus vecā Dārta interneta vidē ir jau labi zināma personība – viņas video un trāpīgajām atziņām “Instagram” seko vairāk nekā 8 tūkstoši fanu. Viesojoties kanāla 360TV šovā “Pasaki to skaļi”, kas pie skatītājiem nonāks trešdienas vakarā, Sanda Dejus atklājusi kādus no jaunākajām Dārtas pērlēm un to, cik ļoti iedvesmojas no savas meitas.

Trešdienas vakarā Lauris Reiniks un Egija Gailuma “Pasaki to skaļi” studijā uzklausīs patiesus mīlestības un dzīvesprieka pilnus stāstus. Dziedātājai un grupas "Triānas parks" solistei Agnesei Rakovskai ar savu pateicību izdosies pārsteigt TV un radio personību un improvizācijas teātra aktrisi Sandu Dejus - Sanda pat nenojauta kādu būtisku impulsu ir iedevusi Agneses privātajā dzīve. Abas personības ļaus arī ielūkoties savās “miera ostās”, vietās, kur jūtas vislabāk - Agnese iepazīstinās ar savu suni Kanēli, savukārt Sanda atklās savas māju sajūtas noslēpumu.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...