Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Fizioterapeites ieteikums, kad un kā labāk iepazīstināt mazuli ar podiņu

Klaudija Hēla, fizioterapeite, ekrānuzņēmums

Klaudija Hēla, fizioterapeite, ekrānuzņēmums

Daudzi vecāki steidzas iepazīstināt mazuli ar podiņu jau ļoti agrā vecumā, kas nav nepareizi! Tomēr jāsaprot, ka iepazīstināšana ar podiņu, nenozīmē mazuļa tīšu sēdināšanu uz tā. Kāds tad īsti ir pareizas veids, kā un kad mazulim sākt iet uz podiņa, televīzijas kanāla STV Pirmā raidījumā “Māmiņu klubs” stāsta fizioterapeite un PII “Māmiņu klubs” vadītāja Klaudija Hēla.

Ar mazuli jau no dzimšanas jārunā par podiņapmācību, bet tam jārada pašam interesi par tā izmantošanu, nesēdinot bērnu speciāli uz poda. Liela kļūda ir bērnu speciāli mācīt iet uz poda, piedāvājot apbalvojumus un slavējot viņu par padarīto procesu. Tā vietā bērnam jāiemācās saprast, ka tas ir dabisks process, un jāsaprot, ka bērns pats drīkst iet uz poda tad, kad viņam gribas, nevis, kad vecāki liek to darīt. Nekādā gadījumā nedrīkst bērnu kaunināt, vai mudināt bērnu apmeklēt podu tādēļ, ka “viņš taču jau ir liels”. Vecākiem jābūt pacietīgiem un jāsaprot, ka katram bērnam pašam rodas interese un vēlme nomainīt autiņbiksītes pret regulāru iešanu uz podiņu. Vairāk par šo tēmu uzzini, noskatoties raidījuma sižetu.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...