Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

FOTO: “Caur ērkšķiem uz…” dalībnieču dzīve cietumā

"Caur ērkšķiem uz..." dalībnieces iejūtas Olaines cietuma Atkarīgo centrā

Jau šobrīd Tet TV+, bet jau no 15. septembra arī pie “STV Pirmā!” skatītājiem nonāks skandalozā sociālā projekta “Caur ērkšķiem uz...” piektā, jubilejas sezona. Tā 11 dzīves nesaudzētas sievietes vedīs pretim pārmaiņām, ļaujot dalībniecēm atsperties no dzīves nosacīti zemākā punkta un kopā ar ekspertiem veidot jaunu nākotni. Šī sezona būs pārsteigums ne tikai pašām dāmām, bet arī ērkšķu faniem – dalībnieces ceļu pretim pārmaiņām sāks Olaines cietuma Atkarīgo centrā, kur mācīsies apzināties dzīves skarbāko pusi. Tālāk viņas dosies uz Bruknu, kur Kalna Svētību kopienu par mājām izvēlējušies daudzi atkarību mākti ļaudis, lai priestera Andreja Mediņa vadībā saskatītu dzīves patieso jēgu. Izgājušas cauri pārbaudījumiem, viņas nonāks dabas ieskautā viesu namā Līvānos un visbeidzot greznā savrupmājā Siguldā, kur kopā ar ekspertiem strādās pie nākotnes plānu īstenošanas.

“Nevēlējāmies meitenes biedēt ar ieslodzījumu, bet gan mudināt iekļauties sistēmā un samazināt destruktīvas ambīcijas. Viņas, saskaroties ar situācijām, kurām nepieciešams risinājums, ierasti radušas nostāties pozā un ar šķietami revolucionāru attieksmi “neviens mani nekomandēs” turpina radīt postu un hoasu savā un savu tuvāko cilvēku dzīvēs. Cietumā nepakļauties nav iespējams. Jādara tas, ko liek. Gribējām parādīt, no kā dzīvē jāatturas un kur var nonākt, ja nepareizās izvēles un darbības tiks turpinātas,” dalībnieču viesošanos Olaines cietuma Atkarīgo centrā kā starta pozīciju ceļam uz pārmaiņām komentē “Caur ērkšķiem uz...” režisore un producente Aija Strazdiņa – Ratinska.

“Caur ērkšķiem uz...” dalībnieces cietumā pavadīja vienu dienu, kur darīja to pašu, ko pārējās ieslodzītās. Nokļūšana Olaines cietuma Atkarīgo centrā dalībniecēm bija negaidīta, tāpēc neizpalika skarbi vārdi, protesti un vēlme mest visu pie malas un doties mājās. Saskaņā ar ieslodzījuma vietas noteikumiem, dalībnieces nedrīkstēja cietumā ienest nedz telefonus, nedz naudu vai citas privātas lietas – vienīgi drēbes un cigaretes. Turklāt smēķēt atļauts bija tikai reizi dienā un noteiktā vietā, kas projekta dāmām izrādījās viens no izaicinošākajiem pārbaudījumiem. Cik skarba bija dalībnieču dzīve, iejūtoties Olaines cietuma ieslodzīto ādā, un vai visas tika galā ar šo psiholoģiski smago izaicinājumu?

Vairāk par "Ērkšķu" jauno sezonu lasi šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...