Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

FOTO "Instrumenti" uzspridzina Mežaparku ar gaismu šovu

Ar trīs izpārdotiem koncertiem Mežaparka Lielajā estrādē izskan Instrumeni koncerti “Skaisti savāds”, foto Ģirts Ragelis

Vasaras noslēgumā - augusta pēdējā nedēļas nogalē - uz īpašas atmosfēras koncertiem Mežaparka Lielajā estrādē savus klausītājus aicināja grupa “Instrumenti”. Līdztekus īpaši sagatavotajai programmai, kurā izskanēja grupas populārākās dziesmas latviešu valodā, koncertu apmeklētāji varēja vērot arī iespaidīgu gaismu šovu un dažādus specefektus, kā arī izbaudīt pārsteiguma viesu uzstāšanās.

Uz skatuves grupai pievienojās reperis ansis, lai kopīgi izpildītu 2019. gadā izdoto hitu “Atmiņas problēmas”. Savukārt elpu aizraujošu un pavisam aizkustinošu brīdi koncertu klausītāji pieredzēja “Instrumentu” un Rīgas Doma kora skolas kopīgi izpildītās Imanta Kalniņa dziesmas “Piena ceļš” laikā, kuru zēnu koris kopā ar Reini Sējānu un Jāni Šipkēvicu izpildīja stāvot Mežaparka Lielās estrādes korē. Grupas dalībnieki uzsver, ka iespēja uzstāties Mežaparka Lielajā estrādē ir īpašs piedzīvojums ikvienam latviešu mūziķim un Mežaparka Lielās estrādes nozīmīgums latviešu kultūrā ne tikai uzliek sava veida atbildību, bet arī iedvesmo radīt atmiņā paliekošas sajūtas un koncertus.

“Skaisti savāds” koncerti bija paredzēti nelielam apmeklētāju skaitam, kas, kopā ar mūziku, scenogrāfiju, gaismām un mēroga pretnostatījumu, radīja neierastu atmosfēru Mežaparka Lielajā estrādē un citādu grupas “Instrumenti” koncerta pieredzi.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Jānis Šipkēvics juniors saka paldies tētim - Jānim Šipkēvicam senioram! Šipkēvics seniors ļoti lepojas ar saviem trīs bērniem un atzīst, ka Jānītis (Šipkēvics juniors) viņam ir piedzimis esot ļoti jaunam, tāpēc tēva lomai atlicis mazāk laika, taču viņš ir lepns par to, kāds ir izaudzis viņa pirmdzimtais.

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...