Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

FOTO: Pārpildītā koncertzālē krāšņi izskanējis Olgas Rajeckas jubilejas koncerts

Olgas Rajeckas jubilejas koncerts, foto: Renārs Koris

Trešdienas, 24.augusta, vakarā Dzintaru koncertzālē norisinājās dziedātājas Olgas Rajeckas jubilejas koncerts «Mana svētku diena», uz kuru dziedātāja ieradās baltā retro «Mercedes» automašīnā, kuru bija sarūpējis Rīgas Motormuzejs, un uz skatuvi devās pa sarkano paklāju.

Koncertā piedalījās plašs viesmākslinieku pulks: operdziedātāja Kristīne Zadovska, grupa «Bermudu divstūris», dziedātāji Uģis Roze un Aija Andrejeva, kultūras ministrs un dziedātājs Nauris Puntulis, Tautas deju ansambļi «Madara» un «Līgo», grupas «Dāmu pops», «Rīgas Modes» un «Eolika» u.c. mākslinieki.
Nākamie Olgas Rajeckas jubilejas tūres koncerti notiks 26.augustā Liepājas koncertdārzā «Pūt, vējiņi!» un 2.septembrī – Saulkrastu estrādē. Biļetes vēl pieejamas «Biļešu Paradīzē».

Ielūkojies košos kadros no jubilejas koncerta, bet zemāk skaties kanāla 360TV raidījuma "Pasaki to skaļi" kurā Olga atklāj mazāk zināmus faktus par savu bērnību un koncertdzīves skaudro pusi.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...