Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

FOTO: Prominenču stils uz sarkanā paklāja Ineses Galantes festivālā

Festivāla “THE BEST OF Summertime – aicina Inese Galante” atklāšana. Foto: Baiba Klints

Sabiedrībā zināmas personības un klasiskās mūzikas cienītāji ceturtdien, 18. augustā, pulcējās Dzintaru koncertzālē, kur notika viens no vērienīgākajiem šī gada kultūras pasākumiem – pasaules un klasiskās mūzikas festivāls “THE BEST OF Summertime – aicina Inese Galante.”

Festivāls ritēs visu nedēļas nogali un priecēs ar ļoti bagātīgu programmu – tās ietvaros Dzintaru koncertzālē skatītājus sveiks gan pati operas dīva Inese Galante, gan viņas draugi – talantīgi un iemīļoti Latvijas mūziķi, kā arī pasaules līmeņa zvaigznes.

Uz festivāla atklāšanas pasākumu devās arī ”STV Pirmā!” šova “Slavenības. Bez filtra” ballīšu dāma Baiba Klints, kura aci pret aci aprunājās gan ar Inesi Galanti, gan Sergeju Jēgeru un festivāla apmeklētajiem – Maiju Silovu, Ievu Bondari, eksprezidentu Raimondu Vējoni un kundzi Ivetu Vējoni, mediķi Rafaelu Ciekuru, kā arī citiem.

Festivāla atklāšanai un sarkanā paklāja uznācienam koncerta apmeklētāji un viesi bija īpaši gatavojušies - gan kungi, gan dāmas. Piemēram, NMPD brigādes vadītājs Rafaels Ciekurs uz koncertu ieradās, eleganti saskaņojies ar sarkanā paklāja toņiem. Izrādās, viņam mājās ir teju visu krāsu uzvalku komplekti, kurus šarmantais mediķis izvēlas atbilstoši pasākuma konceptam. Maija Silova atklāj, ka īpaši šim pasākumam pucējusies pusotru stundu, bet tā esot vienmēr, kad jāiet uz publiskiem pasākumiem. Ieva Bondare pasākumā izcēlās ar ļoti elegantu zaļu kleitu, tomēr sievišķīgi vēlējās paturēt noslēpumā gatavošanās laiku, ko veltījusi iziešanai ārpus mājas.

Uz sarkanā paklāja Baiba Klints bija iespēja aprunāties arī ar eksprezidentu Raimondu Vējoni un viņa kundzi Ivetu Vējoni, kura festivālam bija izvēlējusies kleitu pasteļkrāsas toņos. Elegantais pāris pauda sajūsmu, ka beidzot uz pasākumiem varot vilkt to, ko paši vēlas un nav stingri jāievēro protokols apģērba ziņā.

Uz atklāšanas koncertu ieradās arī Kirovs Lipmans, kura balto kreklu rotāja īpaši izšuvumi. Lipmans atklāj, ka pats uz svinīgiem pasākumiem sataisās 10 minūšu laikā, bet viņa kundzei gan tas prasot aptuveni pusotru stundu.

Festivāla “THE BEST OF Summertime – aicina Inese Galante” atklāšanā Baibu Klints sajūsmināja arī dāmas ar izaicinošiem aksesuāriem un krāšņām kleitām. Ekskluzīvu ieskatu pasākuma aizkulisēs un sarunas ar tā zvaigznēm skaties jau drīzumā šovā “Slavenības. Bez filtra,” bet jau šobrīd ielūkojies Baibas Klints foto reportāža un aplūko, cik eleganti un koši sabiedrībā zināmas personības uzmirdzēja uz sarkanā paklāja.

Zemāk iemet aci citos šīs vasaras notikumos, kā arī video stāstā iepazīsti jauno "Slavenības. Bez filtra" zvaigzni Baibu Klints.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...