Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Gints Valdmanis piedalījies sievas dzemdībās un pārgriezis nabassaiti

Fitnesa treneris Gints Valdmanis, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Fitnesa treneris Gints Valdmanis, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Fitnesa treneris Gints Valdmanis pēc šķiršanās no permanentā grima meistares Jutas Valdmanes jau drīz vien liktenīgi iemīlējās savā kolēģē, uztura speciālistē Jekaterinā Sidorovā. Pāris apprecējās neilgi pirms abu pirmdzimtā nākšanas pasaulē - 8. jūlijā. Viesojoties "STV Pirmā" sarunu šovā "Kad viņas satiekas", vīrietis pastāstīja, ka viņš pēc meitiņas piedzimšanas vēl mēģina saprast, kas notiek, taču uzticas sieviņai un pieslēdzas, kad tas nepieciešams.

Gints atklāja, ka piedalījās arī pašās dzemdībās, un ieteiktu to darīt arī citiem vīriešiem: "Noteikti, ja sieva to stāstītu, izklausītos trakāk, bet no malas man tas nelikās baigais kosmoss, lai ģībtu vai sistos pret radiatoriem. Nogriezu arī nabassaiti. Un viss. Man tas nelikās raķeti kosmosā uzšaut kā citi to bija pasnieguši, ka tas ir ārprāts un šausmas." Lai gan Valdmaņi pieturas pie ģimenes modeļa, kur vīrietis "nes mājās gaļu un cīnās ar visu pārējo", bet sieva rūpējas par bērnu un māju, nav tā, ka viņš nekad nebūtu nomainījis meitiņas pamperus.

Abi tik labi tiek galā ar saviem pienākumiem, ka jau plāno nākamo bērniņu - viņuprāt, ja ir divi bērni, abi viens otru var izklaidēt. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Valdmanis stāsta par to, kā meitiņas ienākšana ģimenē izmainījusi viņu dzīvi!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...