Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Gluzunovu pāris atkal ir kopā, bet vai gaidāmas arī kāzas?

Artjoms Gluzunovs, 1188 Play ekrānšāviņš

Artjoms Gluzunovs, 1188 Play ekrānšāviņš

Vēl samērā nesen slavenību privātās dzīves interesentu aprindas pāršalca ziņas par dziedātājas Elīnas Gluzunovas un viņas bērnu tēva Artjoma skaļo un dramatisko šķiršanos, un saspīlētājām attiecībām pēc tās. Taču nu ir noticis negaidīts pavērsiens – pāris atkal ir kopā, pēc Artjoma vārdiem – pārvarējuši savus mirkļa vājumus, palūguši viens otram piedošanu, un no jauna cenšas dzīvot mierā un saticībā.

“Tas bija smagi … Elīna kādu laiku bija man nobloķējusi visus iespējamos saskarsmes veidus, nevarēju sazināties arī ar bērniem. Man ļoti pietrūka tā viņu saceltā trokšņa un muļķīgo jautājumu” – Artjoms atklāti atzīst slavenību portāla 1188 Play raidījumā “Iečeko slavenību”.

Publikai bija radušās aizdomas, ka viens no Elīnas neapmierinātības iemesliem bijis tas, ka pēc vairāku gadu kopdzīves un trim kopīgiem bērniem abi tā arī nebija oficiāli mijuši gredzenus. Nojaušams, ka robustajam vīram bildinājumi un citas romantiskas būšanas sagādā manāmas grūtības, tomēr Andris Bulis ar saviem jautājumiem turpina izvairīgo vīrieti “dzīt stūrī” – sak, kad tad beidzot būs tās kāzas.

Kāda bija Artjoma atbilde, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Adrianas Miglānes romantiskais bildinājuma stāsts

Gluzunovas vīram komplimentu izteikšana ir gandrīz "neiespējamā misija"

Artjoms sarīko scēnu, jo Elīna vēlas mainīt uzvārdu


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...