Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Gobzema sieviete nedrīkst būt stulba un visam ir jābūt savās vietās

Jurists un politiķis Aldis Gobzems viesojas kanāla "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas", ekrānšāviņš no 1188 Play

Jurists un politiķis Aldis Gobzems viesojas kanāla "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas", ekrānšāviņš no 1188 Play

Pašmāju jurists un politiķis Aldis Gobzems ir brīvs vīrietis - lai gan viņš ir šķīries, pašmāju slavenībai esot ļoti labas attiecības ar bijušo sievu un bērnu mammu: "Man liekas, ka tas ir atkarīgs tieši no vīrieša - kādas attiecības tiek saglabātas ar sievieti, izbeidzot lietas. Manuprāt, tas ir atkarīgs arī no inteliģences līmeņa. Es uzskatu, ka vīrietim būtu jārūpējas par visām savas dzīves sievietēm." viesojoties STV Pirmā! sarunu šovā "Kad viņas satiekas" atzinis Gobzems.

Gobzems atzina, ka, ņemot vērā paša vēsturi, konkrēto nodarbošanos un savu raksturu, viņš tik viegli vēlreiz neslēgs laulības līgumu - ja kādreiz blakām atkal būs sieva, viņai jābūt ar ļoti spēcīgu raksturu, patstāvīgai, iecietīgai un izturīgai pret stresu. Nav svarīgi vai viņa strādā - vissvarīgākais ir tas, lai viņa būtu skaista, bet nebūtu stulba un "izplūdusi": "Vīrieši mīl ar acīm. Man patīk, ka viss ir savās vietās."

Tāpat politiķis komentēja to, kāpēc viņš tik bieži sociālajos tīklos publiski raksta komplimentus: "Es domāju, ka esmu ļoti atvērts un tāpēc nebaidos teikt pozitīvas lietas. Piemēram, skrollēju "Instagram" un man iepatīkas kāda sieviete. Es uzreiz paņemu un uzrakstu komplimentu. Es rakstu diezgan daudz, bet negaidu neko pretī. Saproti, ja es gribētu spert kādu tālāku soli, tad es arī to spertu, tik daudz man drosmes būtu, bet man liekas, ka cilvēkiem ir jāiemācās teikt labas lietas."

Viņam sociālajos tīklos seko daudzi, bet Aldis nevienam apzināti neseko, jo pārāk daudz laika aizņem paša sociālo tīklu satura veidošana un ikdienas dzīve: "Vīrietim dzīvē, manuprāt, pirmajā vietā jābūt darbam, tad hobijiem un tikai tad sievai un bērniem. Ja tā nav, tad no tevis nesanāks Cēzars."

Atgādinām, ja jauno "Kad viņas satiekas" sezonu iespējams skatīties ne tikai "STV Pirmā!", bet arī 1188 Play!

Tev varētu patikt arī šis:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...