Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Indra Salceviča: Vistai jāprec gailis un punkts

Indra Salceviča, "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Indra Salceviča, "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Blogere, stiliste un kustības “body positive” aizsācēja Latvijā Indra Salceviča aizvadītā gada nogalē šķīrās no vīra, baristas Kaspara Bērziņa, ar kuru apprecējās 2019. gada maijā. Tagad, pienākot vasarai, visi kā viens Indrai saka, ka arī viņa atradīs savu īsto otro pusīti, ar kuru lemts būt kopā.

"Novēlu Tev atrast savu ābola pusīti! Šis teiciens ir pēdējā laika man saņemto novēlējumu TOP 3 augšgalā! Nu kas tas ir!!!! Pirmkārt, es neko nemeklēju. Otrkārt, ābols un ābola otra pusīte. Nu comon... Ābola pusīti var atrast, bet vai tā būs Tavas šķirnes pusīte? Nu cukurītis nevar būt otra puse antonovkai! Tāpat arī dzīvnieku pasaulē. Kāpēc zvirbulis neprec balodi? Manuprāt, vēlme pēc attiecībām un kopdzīves ir tas, kas ļauj lācim apprecēt skudru un sienāzim – spāri. Nu nebūs! Var, protams, mēģināt un uzvilkt attiecīgā zvēra kostīmu, bet, cik ilgi slēpsies zem tā? Tāpēc es saku – nekādas ābolu pusītes, vistai jāprec gailis un punkts. Un ja nu esi ābola pusīte, tad nu lai izdodas atrast savu šķirni!" sociālajos tīklos raksta influencere.

https://www.instagram.com/p/CQqQBroj2qL/

Kā zināms, mediji par Salcevičas un Bērziņa romantiskajām attiecībām ziņoja 2018. gada pavasarī. Jau pēc gada abi kļuva par vīru un sievu, taču pērn tomēr izšķīrās. Salcevičai ir divi dēli no iepriekšējām attiecībām. 1188 Play skaties "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" epizodi, kurā Indra atklāj patiesos šķiršanās iemeslus!

Tevi varētu interesēt arī šis:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...