Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Influencere Evelīna Pārkere nāk klajā ar rotu kolekciju

Influencere Evelīna Pārkere, ekrānšāviņš no "YouTube" video

Influencere Evelīna Pārkere, ekrānšāviņš no "YouTube" video

Jūtūbere un viena no Latvijā populārākajām influencerēm Evelīna Pārkere, kura 20 gadu vecumā jau ir ieguvusi bakalaura diplomu, 28. jūnijā absolvējot Latvijas Kultūras akadēmijas radošo industriju programmu, oktobra beigās nāca klajā ar paziņojumu saviem faniem - viņa ir dibinājusi uzņēmumu "Avalion" un tirgos rotaslietas: "Man neticās, ka beidzot varu Jums pastāstīt to, ko slēpu no Jums veselu gadu. [..] Šis ir mans pirmais uzņēmums, kuru izveidoju no paša sākuma viena pati. Izgāju cauri kļūdām, pieredzei un ļoti daudz jaunām zināšanām. Šis ir tikai sākums un man vēl ir ilgs ceļš priekšā ejams."

Viņas pirmā kolekcija sastāv no auskariem (48 eiro), rokassprādzes (105 eiro), kaklarotas (57 eiro) un divu izmēru gredzeniem (39 eiro): "Es šīs rotas esmu iemīlējusi un es ļoti ceru, ka tās iemīlēt varēsi arī tu. Mans mērķis sākotnēji bija ne tikai izveidot uzņēmumu, bet arī dokumentēt visu savu pieredzi. Jau no pagājušā gada septembra es filmēju visu sava uzņēmuma tapšanas procesu, to visu varat apskatīt manā "YouTube" kanālā "Evelina Parkere". Gribēju, lai Jūs redzat manu pieredzi caur ekrānu un, iespējams, ar šo video es iedvesmošu arī citus jauniešu nodarboties ar uzņēmējdarbību. [..] Es tiešām esmu šajā projektā ielikusi visu savu sirdi un dvēseli, es neatceros, kad man pēdējo reizi tik ļoti par kaut ko dega acis un līdzi tām arī viss ķermenis. Šī tik tiešām ir mana sirdslieta un es darīšu visu, lai "Avalion Jewellery" varētu augt un pastāvēt."

https://www.instagram.com/p/CVcVnu0gHCX/

Zemāk skaties Evelīnas video, kurā viņa iepazīstina ar savu uzņēmumu un to, kā tapusi šī rotu kolekcija.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...