Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Influencere Miglāne atver savu veikaliņu un atklāj, kādā nabadzībā agrāk dzīvojusi

Sieviete pūš konfeti, Pixabay

Sieviete pūš konfeti, Pixabay

Pašmāju dziedātāja un influencere Adriana Miglāne šā gada nogalē sociālajos tīklos paziņoja, ka durvis ir vēris viņas veikaliņš "HunA": "Ja jūs man teiktu, ka atvēršu veikalu, kad man bija 14, es nekad neticētu. Nekad. Ziniet kāpēc? Kad aizgāja mūsu tētis, mūsu dzīve pārvērtās par murgu. Pazuda viss, pilnīgi. No turīgas ģimenes kļuvām par nabadzīgu ģimeni. Atceros, ka gāju pie draudzenes loga un viņa man deva tējas maisiņu ar cukuru, jo tā gribējās ēst. Cepu kartupeļus bez eļļas, jo tas bija vienīgais, kas mājās bija. Gāju uz skolu ar vecām drēbēm, jo citu vienkārši nebija. Pirmajā septembrī plēsu vecās lapas no sarakstītajām burtnīcām, lai būtu skolā, ko rakstīt. Mūsu ģimenē bija lielas sāpes, bēdas, nebija pat, kam lūgt palīdzību."

Viņa raksta: "Es katru vakaru sēdēju uz savas istabas loga palodzes un lūdzu Dievu, kaut es varētu dzīvot labāk, kaut man būtu sava ģimene, kaut es strādātu. Tad nu sāku strādāt, sāku es ar parastajiem lauku darbiem, pēc tam tiku strādāt kafejnīcā un tad "X Faktors. Es varētu stāstīt vēl un vēl, bet šoreiz ne par šo. Es zinu to, cik spēcīgi agrāk es lūdzos Dievam, pēc palīdzības, cik ļoti lūdzu, kaut spētu dzīvot normāli. Un te nu es esmu, ar atvērtu savu veikalu. Paldies, ka manas lūgšanas ir uzklausītas! Paldies. Un paldies JUMS, katram, kurš vēl man mīlestību, laimi un no sirds priecājās!"

https://www.instagram.com/p/CW80sL6qDZ4/

https://www.instagram.com/p/CW-qu_7slvl/

Kā jau ziņots, rudens sākumā Adriana pavēstīja, ka ir saderinājusies ar dēla Hugo tēvu, kura personību viņa plašākai sabiedrībai nevēlas atklāt: "Vēl tagad raudu aiz laimes… Tas bija tik skaisti, tik ļoti. Protams, ka saku Tev JĀ!" Vēlāk viņa dalījās ar saviem iespaidiem pēc bildinājuma: "Man pats svarīgākais bija mirklis, sajūtas un tauriņi vēderā, man nevajag greznu pili ar milzīgiem baloniem, es tikai vēlos mīlestību! Un krāt skaistas atmiņas, jo tās mēs nopirkt nevaram."

https://www.instagram.com/p/CT9-JNSqyFE/?utm_source=ig_embed

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Katrīne Sauliete stāsta, kā glābusi Olgu Kambalu brīžos, kad pietrūkusi nauda pat maizei.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...