Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jānis dzer katru dienu, atrunājas ar Agritas "piļīšanu"

Jānis Bindris - Blumenaus, 360TV realitātes seriāla "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Jānis Bindris - Blumenaus, 360TV realitātes seriāla "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Jānis Bindris - Blumenaus apstiprina, ka iedzer nu jau katru dienu, taču nespēj atzīt ne sev, ne ģimenei, ka tā ir problēma. Viņaprāt, aliņa iedzeršana katru dienu jau nav dzeršana. "Mēs pāris dienas pakašķējāmies. Pakašķējāmies jau līdz tam, ka... gandrīz jau līdz beigām sakašķējāmies. Es biju gatavs visu izbeigt tāpēc, ka viss ir piegriezies. Varbūt arī viņai un man," saka ģimenes galva. Uz to Agrita atbild mīļotajam, ka "vienu reizi" nevar salīdzināt ar "katru dienu" - pēdējā laikā mīļotais visu laiku ir iedzēris. Agritas vīrs turklāt pārmet sievai vienu nesenu reizi, kad atnākusi ciemos draudzene un viņas pārāk ilgi sēdējušas un runājušas - Jānis dzirdējis, ka tiek aprunāts.

"Bet man nepatīk, ka viņš ierodas dzēris mājās. Un katru dienu. Viņš tagad te liks priekšā vienu vakaru pret katru dienu? Ja es katru dienu ierastos mājās tādā manāmi jautrā stadijā nez no kurienes un nez ar ko, kā viņš izturētos? Kā viņam šķiet es jūtos? Man patīk? Viņš saka, ka pārspīlēju, ko es atkal sāku. Viņš neredz, ka tā ir problēma. Jo tā ir katru dienu. Katru. Diemžēl, šobrīd tā ir reālā situācija, ka viņš iedzer katru dienu. Tā ir problēma. Tā ir atkarība," sapratusi Agrita.

Laulāto strīdā par nepārtraukto dzeršanu Jānis mēģināja atvairīties, izceļot gaismā kādu viņa ievērotu sievas trūkumu, citādāk visu laiku tiek apspriesti tikai viņa - Agrita esot naudas kāra un vēlas, lai visa nauda paliek pašai. "Es viņam jau esmu teikusi. Ja es būtu naudas kāra, tad viņš neatrastos šodien man blakus. Nesalīdzināsim, ja," šo jautājumu par ģimenes budžetu komentēja sieva.

Kā zināms, jauno "Ģimene burkā" sezonu vari skatīties ne tikai 360TV, bet arī 1188 Play! Zemāk skaties abu diskusiju par šo iesāpējušo problēmu.

Ieskaties arī šajos rakstos:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...