Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jauna sezona kaislīgajam turku seriālam "Bahāras dzīves līkloči"

Turku seriāla "Bahāras dzīves līkloči" publicitātes foto

Turku seriāla "Bahāras dzīves līkloči" fani var līksmot, jo no 12. novembra darba dienās plkst. 17:30 pie "STV Pirmā!" skatītājiem nonāks seriāla trešā, pati jaunākā sezona. Arī seriāla jaunās sērijas ievilks savos valgos jau no pirmajām minūtēm - ar kaislīgiem attiecību stāstiem, negaidītiem liktens pavērsieniem, bet brīdī, kad viss zaudēts, ļaus noticēt mīlestībai un ļauties dzīvei.

Pēc piedzīvotās autoavārijas Bahāra zaudē Sarpu, vīrieti, kuri tik neprātīgi reiz mīlēja un ar kuru kopā viņai ir 2 bērni - Nisana un Doruks. Kamēr Bahāras māte Hatidže cīnās par savu dzīvību, arī patēvam Enveram kļūst slikti ar sirdi, un viņš nonāk slimnīcā. Uzzinājusi par notikušo nelaimi, Bahāras pusmāsa Širina krīt izmisumā un vaino Arifu, ka viņš izraisījis avāriju savtīgu nolūku vadīts.

Šokējošas ziņas gaida arī Bahāras draudzeni - Cejda uzzina, ka pazudis viņas dēls. Vai sievietei izdosies atgūt puisēnu sveiku un veselu? Bahārai un viņai tuvajiem cilvēkiem priekšā likteņa sarežģītie līkloči, kas ne tikai sola sirdi plosošus mirkļus un pārbaudījumus, bet līdz pamatiem satricinās visu varoņu dzīves. Vai Bahārai pietiks spēka, lai vēlreiz pieceltos pēc sāpīgā kritiena?

Spēcīgs stāsts par drosmīgu sieviešu dzīves līkločiem, viņu cerībām, vēlmēm, pieņemtajiem lēmumiem un mīlestību. Sieviešu dzīvēm krustojoties, tiek mainīti likteņi, bet, akli ļaujoties kaislību varai, pieņemti skarbi lēmumi ar postošām sekām. Turku seriāls, bez kura darbdienu vakari vairs nav iedomājami - "Bahāras dzīves līkloči" jaunā sezona jau no 12. novembra plkst. 17:30, televīzijā sievietēm "STV Pirmā!" Savukārt tie, kuri vēl tikai grasās dzīvot līdzi Bahāras dzīvei, atgādinām, ka šova pirmā sezona skatāma portālā 1188 Play.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...