Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

FOTO: Tā Rešetins ierunāja turku seriālu "Bahāras dzīves līkloči"

Intars Rešetins, "STV Pirmā!" arhīva foto

Režisors, aktieris un TV personība Intars Rešetins kopā ar Dailes teātra aktrisi Vitu Vārpiņu ir ierunājis karstasinīgo Turcijas seriālu "Bahāras dzīves līkloči", kas tagad redzams ne tikai kanālā "STV Pirmā!", bet arī 1188 Play! "Mums, seriāla ierunātājiem, dublētājiem, jābūt profesionāliem, mēs nedrīkstam pārspīlēt un pārspēlēt. Teksts jāpasniedz it kā neitrāli, bet ar izteiksmi, turklāt jātrāpa precīzi sekundi sekundē. Nedrīkst būt tā, ka esi nolasījis tekstu, bet oriģinālā tas vēl turpinās trīs četras sekundes. Tas ir ļoti skrupulozs darbs, un tik viegli nav, kā izskatās no malas," sarunā ar laikrakstu Vakara Ziņas atklājis Rešetins, kurš filmu un TV seriālu aizkadrā strādā jau 20 gadus.

"Lai galveno varoņu jūtas parādītu skaisti un no visiem rakursiem, turku seriālu ritms ir ļoti, ļoti lēns. "Bahāras dzīves līkločos" galvenajā lomā ir Bahāra, kas nozīmē, ka seriālā ir daudz sieviešu teksta. Arī šīs melodrāmas temps ir gauss, man sanāk diezgan daudz atpūsties," stāsta aktieris un 360TV šova "Sapnis par Ameriku" vadītājs, piebilstot, ka tajā laikā viņš nesteidzīgi seko līdzi notikumiem seriālā un vēro, kā strādā viņa kolēģe Vita Vārpiņa. "Mans uzdevums ir nesabojāt viņas solo," aktieris smaidot nosaka. "Viņa ir brīnišķīga, man ir prieks satikties un profesionāli kopā darīt darbu. Tas šajā darbā mani uzrunā visvairāk."

Bahārai bija viss, par ko vien sieviete varēja sapņot - mīlošs vīrs, bērni un nebeidzama ģimenes laime. Līdz visu izpostīja negaidīta traģēdija. Nonākusi dzīves zemākajā punktā, viņa drosmīgi stāsies pretim skarbajiem likteņa izaicinājumiem. Taču, kā Bahāra reaģēs uzzinot, cik šausminošus pagātnes noslēpumus glabā viņas pašas ģimene? Vai spēs piedot saviem tuvākajiem?

“Bahāras dzīves līkloči” būs īpaši gards kumosiņš visiem turku seriālu faniem ne tikai negaidīto kaislību un šokējošo notikumu, bet arī īpaši spilgti akcentēto sieviešu tēlu dēļ. Vizuāli trauslā, bet raksturā stingrā Bahāra, kā arī pārējās sievietes iedvesmos un mudinās arī skatītājus otrpus ekrāniem pārvērtēt savas vērtības. Spēcīgs stāsts par drosmīgu sieviešu dzīves līkločiem, viņu cerībām, vēlmēm, pieņemtajiem lēmumiem un mīlestību. Sieviešu dzīvēm krustojoties, tiek mainīti likteņi, bet, akli ļaujoties kaislību postošajai varai, pieņemti skarbi lēmumi ar postošām sekām.

Vairāk meklē 1188 Play!

Ieskaties arī te:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...