Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Runājieties! - Intars Rešetins atklāj veiksmīgu attiecību formulu

Intars Rešetins "STV Pirmā!" šovā "Kad viņas satiekas"

Intars Rešetins "STV Pirmā!" šovā "Kad viņas satiekas"

“Attiecībās mēs visu darām sava ego dēļ. Es vēlos attiecībās būt laimīgs. Es pabaroju savu ego. Es izdarīšu daudz ko, lai otrs justos laimīgs un tad, kad otrs jutīsies laimīgs, es būšu ieguvējs.” Viesojoties pie Kristīnes Virsnītes, Sandas Dejus un Dagmāras Legantes – Celmiņas kanāla “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas”, kas pie skatītājiem nonāks otrdienas vakarā, savu attiecību noslēpumu atklās aktieris Intars Rešetins.

Vaicāts, kā rīkoties, ja kādā brīdī attiecībās tomēr vairs nejūties laimīgs, Intars iesaka strādāt ar sevi, “nomainīt fokusu” un aprunāties. “Piezvani kādam savam labam draugam, ja tev tas otrs cilvēks ir svarīgs, vai aizej pie terapeita. Veči arī raud un večiem ir svarīgas attiecības. Tikai arī veči vēlas to uzmanību. Šo te atgriezenisko saiti.” Saka Intars, piebilstot, ka visa sāls veiksmīgās attiecībās viņaprāt slēpjas komunikācijā – “Runājieties! Otrs, iespējams, pat nenojauš par jūsu vēlmēm!” vērtīgu padomu sniedz Intars.

Līdzās Intaram Rešetinam, kurš skatītājus iepriecinās ar veselīgu humora izjūtu un aizkustinās ar milzu mīlestību pret savām meitām, "Kad viņas satiekas" studijā otrdienas vakarā viesosies arī enerģiskā uzņēmēja Aija Šmidre. Aija ir ne tikai aizrautīga savā darbā mediju biznesā, bet arī iemīļojusi dārza darbus, skaistus tērpus un nesen pieņēmusi sava ilggadējā dzīvesbiedra bildinājumu un apprecējusies Spānijā savā ģimenes īpašumā, par ko arī plašāk pastāstīs raidījumā. Pievienojies un uzzini kas notiek tad, kad viņas satiekas - otrdien, 13. oktobrī plkst. 21:35, televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...