Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uģis Kuģis: Patiesa tuvība nenozīmē tikai gulēšana vienā gultā

Uģis Kuģis ar sievu Lindu, publicitātes foto

Uģis Kuģis ar sievu Lindu, publicitātes foto

Pašmāju slavenākais krišnaīts, vēdiskais filozofs un attiecību konsultants Uģis Kuģis, kuru esam iepazinuši 360TV šovā "Ģimene burkā", ar sievu gultas priekus bauda tikai tad, kad pienācis laiks bērniņa radīšanai - tāpat abi pat neguļ vienā gultā, bet gan atsevišķās. Vīrietis nesen ar saviem faniem dalījās ar ļoti sirsnīgiem vārdiem mīļotajai, kā arī paskaidroja, ko viņiem nozīmē īsta tuvība.

"Kad tevi mīl un rūpējas tavā bezspēcības mirklī - tas ir nenovērtējami. Mīl, nevis pacieš, rūpējas, jo vēlas to no sirds, nevis aiz pienākuma. Nepārmet tam, kas padarīja tevi bezspēcīgu. Sarunājas, kad ir iespēja. Apskauj, kad jūt tavu sagurumu. Brīžiem vienkārši apsēžas blakus, lai atbalstītu, bez liekiem jautājumiem un prasībām, vienkārši esot blakus. Tās ir attiecības. Pieņemt cilvēku pat tad, kad viņš nespēj pieņemt sevi, un nav spējīgs īsti neko dot pretī. Katrs varam nonākt šādā dzīves posmā, bet tas būs laicīgi, ja blakus ir tāds cilvēks, kas vienkārši pieņem tevi. Patiesa tuvība nenozīmē tikai gulēšana vienā gultā, bet kad atrodamies vienā emocionālajā telpā, kad esam vajadzīgi viens otram priekos un bēdās. Vienkārši jūtamies vajadzīgi," rakstīja Uģis.

Tāpat TV personība atklāja, ka, viņaprāt, mēs dzīvojam dzīvi, lai iemācītos to ar kādu dalīt, brīžiem pat visu atdodot otram - jūtas, domas, pat skumjas un sāpes: "Viss zaudē jēgu, ja tev nav kāds, ar ko skatīties saulē un smieties par to, kā saules stari kutina degunu un tāpēc gribās šķaudīt. Viss zaudē jēgu, ja nevari padalīties ar to, kā jūties, vai klusi pieglausties otram tuvāk un sajusties kā pie paša siltākā kamīna… Zaudē jēgu viss, ja tev nav kāds, kam pateikt: "Vēlos tev pastāstīt…" Lai arī ko cilvēki teiktu, ir patīkami būt pieņemtam un sadzirdētam, mīlētam un ar mīlestību dzīvot citiem. Neatlieciet prieku uz vēlāku laiku, jo vēlāk tam var nepietikt spēka, vietas, vecuma vai iemeslu!"

Zemāk skaties arī 1188 Play video, kurā Uģis pēc Lindas lūguma dodas pie tetovētāja, lai aizkrāsotu bijušās portretu uz sava ķermeņa!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...