Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā nodrošināt bērna emocionālo labsajūtu?

Bērni, "Māmiņu klubs" ekrānuzņēmums

Bērni, "Māmiņu klubs" ekrānuzņēmums

Ikviens vecāks vēlas, lai bērns jūtas emocionāli labi. Skolas gaitās nevaram bērnam būt blakus visu laiku un nereti tieši uzsākot skolu, bērns kļūst emocionāls un ne vienmēr labprātīgi vēlas iet uz skolu. Attiecību eksperte Iveta Aunīte raidījumā “Māmiņu klubs” skaidro, kā bērnam nodrošināt emocionālo labsajūtu.

Stāsti bērnam par labām lietām

Iveta Aunīte atgādina, ka ir svarīgi atcerēties, ka pirms kaut ko saņemam, ir jāiemācās dot. Un šī mācība pirmām kārtām nāk ģimenē, ar attieksmi vecāku starpā vienam pret otru un ar attieksmi pret bērniem. Arī attieksme pret tuviniekiem, kaimiņiem, kolēģiem un visbeidzot pret sabiedrību kopumā ir vērtīgas paraugstundas, kuras var mācīt jau no 3, 4 gadu vecuma.

Par lielu vērtību eksperte atzīst nesavtīgu dāsnumu, kad tiek otram dots, nedomājot par to, kas pašam par to būs. Viņa atgādina, ka arī labs vārds spēj būt ļoti vērtīgs, jo ne vienmēr otram jādod vien materiālas lietas. Dāsnums ir nenovērtējamas prasmes un raksturs, kas noderēs visu dzīvi.

Iveta Aunīte atgādina, ka skolotāji ne vien bērnus izglīto, bet arī savā veidā audzina un iemāca bērniem vērtības, tādēļ būtu jauki, ja gan vecāki, gan bērni novērtētu šo ieguldījumu un izteiktu pateicību skolotājiem ne tikai Skolotāju dienā.

Raidījumu “Māmiņu klubs” pilnās epizodes skaties arī 1188Play!

Noskaties arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...