Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā noteikt savu apģērba izmēru?

Izmēra noteikšana (ekrānšāviņš)

Izmēra noteikšana (ekrānšāviņš)

Pēdējā gada laikā iepirkšanās paradumi ir strauji mainījušies: aizvien vairāk cilvēku izvēlas ikdienai nepieciešamās lietas iegādāties internetveikalos, tajā skaitā arī apģērbu. Kā būt drošam, ka noskatītais apģērbs tiešām derēs? Ir nepieciešams nomērīt krūšu, vidukļa un gurnu apkārtmēru un jāsalīdzina skaitļi ar interneta veikalā pieejamo izmēru tabulu. Pirms sāc mērīšanu, uzvelc cieši pieguļošu T-kreklu un džinsu bikses. Tieši šie apģērba gabali parasti vislabāk piekļaujas cilvēka ādai, tādējādi ļaujot iegūt patiesākos rezultātus. Laiks veikt mērījumus!

Krūšu apkārtmērs

Mērlentai jābūt novietotai horizontāli krūšu galapunktu līmenī. Nesavelc mērlentu pārāk cieši un nenostiep to, nosaki mērījumu un piefiksē to.

Vidukļa apkārtmērs

Lai precīzi noteiktu sava vidukļa atrašanās vietu, ieliec rokas sānos. Nedaudz virs nabas atrodas vidukļa šaurākā vieta un paceltās rokas sānos ļaus šo vietu vieglāk atrast. Veic mērījumus un piefiksē datus.

Gurnu apkārtmērs

Liec mērlenti ap sēdvietas izteiktākajiem punktiem, mērījumu nolasi un piefiksē.

Kāds ir apģērba izmērs?

Kad visi mērījumi veikti un piefiksēti, laiks apģērba izmēru tabulā sameklēt savu izmēru. Tiem nav pilnībā jāsakrīt ar tabulā rakstītajiem, pieļaujamā atšķirība ir +/- 3 cm. Piemēram, ja sievietes mēri ir – krūtis 90 cm, viduklis 75 cm, gurni 99 cm, viņa atbilst S izmēram. Lai patiesi iegādātos apģērbu, kas der, ir svarīgi pārbaudīt savus izmērus ar interneta veikalā pieejamo izmēru tabulu, jo izmēri var atšķirties - Eiropā ražotie apģērbi varētu būt lielāki par Āzijas valstīs ražotajiem un mazāki par ASV noteiktajiem standartiem. Pat, ja iegādājies apģērbu no Latvijas interneta veikala, labāk pārbaudi savus izmērus tabulā, jo nevar zināt, no kurienes apģērbs ir nācis.

Lasi arī šos rakstus:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...