Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā piesaistīt veiksmi un labu enerģiju mājoklī?

Mājoklis, Photo by Andrew Wise on Unsplash

Mājas ir mūsu miera osta, kur pārlaist visas vētras un atgūt spēkus. Ja tur valda pozitīvas vibrācijas – tas labvēlīgi ietekmē visas dzīves jomas.

1. Atver logus un piepildi telpas ar dienas gaismu

Katru dienu, vismaz uz 5 minūtēm atver logu, lai četrās sienās ieplūstu atjaunojošā dzīvības enerģija. Tumšās vietās tā parasti kļūst blīva un smaga.

2. Ievies mājdzīvnieku

Dzīvnieki ir lieliski kompanjoni, kas sniedz mums mīlestību un pieķeršanos, uzsūc sevī slikto enerģiju un pārvērš pozitīvā. Turklāt sarunāšanās ar mīluli un tā glaudīšana samazina stresa un trauksmes līmeni cilvēkā.

3. Iestādi podiņā alveju

Alvejas sulai un mīkstumam piemīt ārstnieciskas īpašības, bet ar to visi ieguvumi no alvejas podiņa mājās nebeidzas – tas ir ne tikai dekoratīvs telpaugs, bet arī spēcīgs negatīvās enerģijas absorbētājs un gaisa attīrītājs.

4. Bambuss labklājībai

Bambuss, balstoties uz fen-šui filozofiju, piesaista mājoklim labklājību un pārticību, jo sevī savieno divus elementus – ūdeni un koku.

5. Dedzini baltas sveces

Tieši baltas krāsas sveces piesaista pozītīvu enerģiju, turklāt izskatās ļoti eleganti un rada relaksējošu atmosfēru.

6. Sāls - aizsardzībai

Ja esi ievācies jaunā mājoklī, kura iepriekšējie iemītnieki nav bijuši pārāk pozitīvi vai arī tavā mājā ierodas cilvēki, kas nevēl labu – katrā telpas stūrī iemet šķipsniņu sāls. Sāls sasūks sevī slikto enerģiju un negatīvos nodomus. Pēc 48 stundām vienkārši saslauki vai izsūc telpas ar putekļu sūcēju.

7. Svaigi ziedi vāzē

Svaigi ziedi mājās gan labi izskatās, gan patīkami smaržo, gan nes labu veiksmi. Vienīgi jāizvairās no ērkšķainiem kātiem – tie aptur chi plūsmu.

8. Tīrība un kārtība

Šis punkts ir pašsaprotams un svarīgs – ikdienas uzkopšana, ja tiek veikta regulāri, neprasīs vairāk par 15 minūtēm dienā. Svarīgi neturēt mājās salauztus priekšmetus un mēbeles, kā arī nevajadzīgas lietas, kas lieki aizņem vietu. Tāpat jācenšas neatstāt uz nakti izlietnē netīrus traukus, regulāri tīrīt plīti un tualetes podu. Un atceries, ka ciemiņi mājās nes svētību, tāpēc uzturi vidi tādu, lai nekad nav neērti negaidītus viesus uzņemt.

9. Krāsotas durvis

Arī durvju krāsai ir nozīme veiksmes piesaistīšanā – vadoties pēc fen-šui, uz dienvidiem vērstām durvīm jābūt sarkanā vai oranžā krāsā, uz ziemeļiem vērstajām – zilām vai melnām, uz rietumiem – pelēkām vai baltām un uz austrumiem – brūnām vai zaļām.

10. Mēbeļu izvietojums

Dzīvojamajā istabā mēbeles ieteicams izvietot apļa formā, lai netiktu bloķēta enerģijas plūsma, savukārt labu enerģiju guļamistabā var nodrošināt, izvietojot gultu diagonāli no guļamistabas durvīm.

11. Pakavi un sapņu ķērāji

Pakavi jau sen ir tikuši stiprināti virs durvīm kā veiksmes talismani. Vienīgi par ko atšķiras viedokļi – kā to pareizi darīt. Vieni uzskata, ka, ja pakavu stiprina ar galiem uz augšu – tas ļaus veiksmi saglabāt un pasargāt no izsīkšanas. Otri, savukārt, tic, ka, ja pakavs būs ar galiem uz leju, katrs kurš izies cauri durvīm tiks burtiski apbērts ar laimi.

Savukārt sapņu ķērāju ieteicams izvietot virs gultas vai guļamzonā, lai pasargātu savu miegu no murgiem un sliktiem sapņiem.

12. Kristāli

Speciālās tirdzniecības vietās var meklēt tādus kristālu veidus kā selenītu, caurspīdīgo kvarcu, melno turmalīnu vai oniksu, jo tie palīdz atvairīt nelaimi.

Uģim Kuģim ir arī metode, kā viņš piesaistīt labo enerģiju savā mājā. Noskaties zemāk pievienotajā video, kurā viņš skaidro, kā to izdarīt!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...