Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā saprasties ar bērniem? Iesaka psiholoģe Inga Bērziņa

Inga Bērziņa, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Inga Bērziņa, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Šovā “Ģimene burkā” Bindru-Blumenau ģimene no Jelgavas piešķīra izaicinājumu psiholoģei Ingai Bērziņai - parādīt, kā saprasties un pavadīt laiku kopā ar bērniem. “Ja man dēls māca dažādus kompjūtertrikus, tad Stella man māca braukt ar longbordu. Bērniem patīk parādīt vecākiem jaunas lietas, un arī vecākiem ir jāmācās,” tā saka influenceres Betas Beidz mamma.

Psiholoģe pieņēma meitas Stellas izaicinājumu ne tikai braukt ar longbordu, bet arī pamēģināt dažus trikus. “Pēdējā laikā mēs gandrīz katras brīvdienas esam kopā. Nevar teikt, ka tas notiek kopā ar mazākajiem bērniem, bet ar lielākajiem gan. Man ir palaimējies, ka meitām ir pašām sava saikne, nekas tur nav jādara un viss pats no sevis notiek dabiski. Viņas viena pēc otras tiecas. Iespējams, Beta vēlreiz izdzīvo savus pusaudžu gadus, bet Stellai savukārt patīk lielā māsa, jo viņa ir forša,” saka Inga. “Uzdevums izpildīts!” apmierināti komentē Stella.

Kanāla 360TV šovu "Ģimene burkā" skaties 24 stundas diennakti 1188 Play.

Ieskaties arī šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...