Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kādas ir interesanta cilvēka iezīmes?

Interesanti cilvēki, Photo by Helena Lopes on Unsplash

Interesanti cilvēki, Photo by Helena Lopes on Unsplash

Tu noteikti esi saticis kādu cilvēku, kas Tev šķiet tik interesants, ka vēlies pavadīt ar viņu vairāk laiku sarunās un dažādās nodarbēs. Būt interesantam ir liela priekšrocība. Tas paver plašas iespējas jaunu kontaktu iegūšanā un uzturēšanā gan privātajā, gan profesionālajā jomā. Interesanti cilvēki ir kā magnēts, bet kas viņus padara tik valdzinošus un kādas ir viņu iezīmes?

Kāpēc būt interesantam ir svarīgi

Būt interesantam ir milzīga priekšrocība gan darbā, gan privātajā dzīvē, turklāt interesantiem cilvēkiem veicas. Tie veiksmīgi un ātri atrod darbu, tiem ir daudz draugu, paziņu. Ar interesantu cilvēku vēlas uzturēt kontaktus, un tam nereti tiek piedāvātas dažādas darba, mācību un izklaides iespējas, kuras parasti arī izmanto, ja nav ieplānots jau kas cits. Turklāt no interesantiem cilvēkiem vienmēr var iegūt ko jaunu – jaunas emocijas, zināšanas, pieredzi.

Interesanti cilvēki ir kaislīgi

Interesantiem cilvēkiem ir ne tikai intereses, viņiem ir kaislības, un viņi pilnībā tām nododas. Viņi ir ziņkārīgāki, zinātkārāki par citem. Interesants cilvēks vienmēr vēlas izpētīt pasauli, turklāt satraukti un aizraujoši, un šī enerģija izstaro uz āru. Nereti viņi nespēj viegli atrauties no jaunas, interesantas, viņiem aizraujošas informācijas pētīšanas.

Viņi izmēģina jaunas lietas

Interesanti cilvēki dara to, kas viņus interesē. Viņi zina, ko vēlas, un ir pietiekami drosmīgi, lai veiktu pasākumus, lai tur nokļūtu. Tas bieži nozīmē izmēģināt jaunas lietas - lietas, kurās sākumā tās bieži ir bailīgas, neparastas. No otras puses, tiklīdz viņi ko jaunu ir izmēģinājuši, apguvuši un sapratuši, ka tas viņiem nav interesanti, viņi var viegli atmest vēlmi to turpmāk darīt. Un tas var izpausties gan personīgajā dzīvē, gan darbā. Nereti tas nozīmē vienīgi to, ka cilvēks apzinās, ka nav jēgas darīt to, kas nesagādā jaunas vai patīkamas emocijas, nesniedz jaunu pieredzi.

Viņi neslēpj savas dīvainības

Interesantiem cilvēkiem bieži ir neparastas izvēles, kas neatbilst normai. Viņi ir atvērti un jūtas neapkaunoti par to, kas un kādi viņi ir. Bieži gadās tā, ka apkārtējiem šķiet nepieņemams vai nesaprotams, kā konkrētais cilvēks var brīvi runāt vai darīt lietas, kas, it kā, būtu “jāpatur zem pūra”. Tomēr tā ir viena no lietām, kas padara cilvēku interesantu citu acīs. Interesantie cilvēki arī bieži vien neslēpj savu dzīves pieredzi, kas nereti ir iemesls aizraujošiem stāstiem par neparastiem notikumiem.

Viņi izvairās no grupām

Nekas nav garlaicīgāks par sekošanu grupai, un interesanti cilvēki ir iecerējuši veidot savus ceļus. Bieži vien nekas slikts interesantajai personai nešķiet, ko dara visi pārējie. Vienkārši interesanti cilvēki ir novatori, kas pārkāpj atbilstību, lai īstenotu jaunas, aizraujošas un neparastas idejas. Nereti šādi cilvēki var šķist noslēgti kādā konkrētā grupā vai cilvēku lokā, tomēr tas nenozīmē, ka tas cilvēks tāds ir visu laiku. Vienkārši interesantas personības apzinās, kur “tērēt” savu enerģiju, un kurās grupās vai cilvēkos tie var atļauties brīvi uzvesties un dalīties ar savu pieredzi, idejām, emocijām.

Viņi vienmēr mācās

Interesantiem cilvēkiem pasaulē ir bezgalīgas iespējas. Šī zinātkāre par nezināmo noved pie pastāvīgas mācīšanās, ko veicina arvien dedzinoša vēlme atklāt nezināmo. Viņi vienmēr saglabā sevī daļu no zinātkārās bērnības, un nekaunas uzdot jautājumus, kas var šķist muļķīgi, tādējādi iegūstot jaunu un sev vērtīgu informāciju. Šī vēlme mācīties gan mēdz aprauties tiklīdz uzrodas kas interesantāks, ko apgūt vai lieta jau apgūta un saprasta. Tomēr interesantie cilvēki saglabā šīs prasmes, un kādā brīdī tās vienmēr noder.

Viņi dalās ar saviem atklājumiem

Vienīgais, kas interesantiem cilvēkiem patīk tikpat daudz kā mācīties, ir dalīšanās savos atklājumos ar citiem. Kaut arī dažkārt šķiet, ka interesantais cilvēks par daudz runā par savu dzīves pieredzi, notikumiem, tajā ir kas vairāk. Interesanti cilvēki izjūt sarunu biedru, lai redzētu, kas izraisa šī cilvēka interesi. Viņi nedalās, lai atmaskotu visas aizraujošās lietas, ko viņi ir paveikuši, viņi dalās, lai citi cilvēki varētu tās arī izbaudīt kaut klausoties; lai citi iegūtu ko noderīgu, interesantu; lai citi saprastu, ka dzīvē katrs ir unikāls un katram ir sava pieredze.

Viņi neuztraucas par to, ko citi par viņiem domā

Nekas nav neinteresantāks par cilvēku, kurš slēpj savu patieso būtību, jo baidās, ka viņš varētu nepatikt citiem cilvēkiem. Tā vietā interesantas personības ir patiesas pret sevi neatkarīgi no tā, kur tās atrodas un ar ko kopā ir, un neatkarīgi no tā, ko šīs personas dara. Interesanti cilvēki atklāti runā par to, kas viņiem nepatīk. Viņi nestrīdas, bet paskaidro un atklāj, ko domā, kā jūtas. Dažkārt citi var pārprast to un domāt, ka cilvēks strīdas, tomēr patiesībā šāda veida sarunas noteikti nav viņa mērķis. Būtībā, tie vienkārši atklāti izrunā dažādas lietas un problēmas. Pietam viņi paši arī nejūtas satraukti, ja atklāti ar viņiem runā pārējie. Tieši otrādi – viņi novērtē atklātu un nopietnu komunikāciju.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...