Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kam jābūt ciemakukulī, dodoties svinēt Līgo svētkus?

Jāņu labumi. Attēls: Rota Andersone, momenti.lv

Jāņu labumi. Attēls: Rota Andersone, momenti.lv

Ja Jāņu vakarā dosies ciemos, tad bez ciemakukuļa ierasties nebūtu īsti pieklājīgi. Ko ņemt līdzi ciemakukulī, kas patiešām iepriecinātu gan Jāņa māti un Jāņa tēvu, gan citus līgotājus? Piedāvājam vairākas idejas, lai nepaliec pēdējā brīdī ar tukšām rokām!

Maizi un sieru

Bez šaubām, Jāņu galds nedrīkst būt tukšs, lai būtu spēks līgot visu nakti līdz pat rītam un vēl pietiktu gurdenām brokastīm! Tāpēc noteikti līdzi paņem kaut ko kopgaldam. Vislabāk, ja tas ir kaut kas paša gatavots, piemēram, krāsnī cepta maize vai paša siets siers. Tiem, kam klasiskais ķimeņu siers ne visai garšo, piedāvājam arī citas receptes siera ēdieniem un uzkodām, kas labi iederēsies Jāņu mielastā.

Alus un citi dzērieni

Kas gan ir Jāņi bez alus? Lai garajā vakarā nekļūtu garlaicīgi, izdomā rūpīgi, cik daudz alus un citu dzērienu tev vajadzēs. Saviesīgām sarunām arī svešā kompānijā tev noteikti noderēs neparastas zināšanas par alu – izlasi šos interesantos faktus par alu un iedzīvini gaisotni!

Jāņu zāles un citas Jāņu dāvanas

Jāņubērni, kas ierodas ar zāļu klēpjiem un vainagiem galvā, uzreiz rada īstu Zāļu vakara svinību sajūtu! Lai atvieglotu darbu saimniecei, pa ceļam uz svinību norises vietu saplūc ziedus un zāles un palīdzi izrotāt svinību vietu! Lai zinātu, kādas zāles plūkt, ieskaties rakstā par stiprākajām jāņuzālēm pīšanai vainagā!

Dāvanas var dāvināt arī Jāņos! Labas idejas Jāņu dāvanām var pasmelties šajā rakstā par Jāņu korporatīvajām dāvanām. Ja šogad sava uzņēmuma darbiniekus varbūt nepaspēsi apdāvināt, tad izmēģini kādu no šīm idejām draugu un paziņu lokā, un nākamgad pasūti dāvanas laikus!

Neaizmirsti apsveikt vārda dienu svinētājus!

23. jūnijā vārda dienas svin 10 443 Līgas un 24. jūnijā – 49 272 Jāņi. Lai vairotu svētkus, iepriecini vārda dienas svinētājus ar kādu individuāli izvēlētu oriģinālu dāvanu! Labas dāvanu idejas gan Jāņiem, gan citiem vasarīgiem svētkiem atrodamas šeit un šeit.


Un noteikti parūpējies par savu mājdzīvnieku, pirms dodies projām:


Lustīgu līgošanu!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...