Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kanāla 360TV personības vairo labo un iepriecina līdzcilvēkus

Elīna Fīrmane un Lauris Reiniks, 360TV publicitātes foto

"Darot labo kopā, labais vairojas!" ar šādu devīzi iemīļotās TV personības – mūziķis Lauris Reiniks, Elīna Fīrmane, juriste Ieva Brante, kolorītā latgaliete Margarita Kolosova, kā arī "Ģimene burkā" iepazītā Bindru–Blumenauu, Kļavu un Kuģu ģimene pievienojas kanāla 360TV sirsnīgajai akcijai "Vairo labo". Visu decembri viņi iepriecinās citus un paveiks kādu labu darbu, dalīsies ar savu piemēru sociālajos tīklos, tā mudinot tam sekot arī citus. Akciju atbalsta "Dobeles dzirnavnieks" un aicina uz baltiem darbiem gluži kā milti "Ekstra".

Uzsmaidīt nejauši satiktam garāmgājējām? Samaksāt ne tikai par savu, bet arī kolēģa kafiju? Atstāt zīmīti pie kaimiņa auto ar vēlējumu labai dienai? Ticiet, šādi pārsteigumi iepriecinās ikvienu! Jo rūpes un mīlestība slēpjas šķietamos sīkumos – sirsnīgā smaidā, paldies vārdā vai atbalstā grūtā brīdī. Darot labu un iepriecinot citus, ikvienam ir iespēja pielikt savu roku, lai labais vairotos. Jau no 1. decembra kanāla 360TV facebook kontā pašmāju slavenības sarūpējušas īpašu "Labo darbu iedvesmas kalendāru," kas piedāvās vienkāršas un radošas idejas, kā iepriecināt citus. TV personības visa mēneša garumā pašas īstenos kādu no darbiem un rosinās arī citus sekot viņu piemēram. Ar paveiktajiem vai arī saņemtajiem pārsteigumiem ikviens aicināts dalīties sociālajos tīklos, ievietojot foto un lietojot mirkļbirku #vairolabo360TV. Tāpat ar labajiem darbiem aicināti dalīties skolēni un uzņēmumu kolektīvi, sūtot fotogrāfijas uz 360tv@tet.lv

"Uzsmaidi kādam, atver durvis, padod roku – mazi pārsteigumi ir tie, kas rada smaidu. Un šobrīd uzmundrinājuma deva un silts smaids ir vajadzīgs ikvienam no mums. Atbalstīt pretimnācēju, draugu vai kaimiņu ir ļoti būtiski, jo mēs nekad nezinām, kādā situācijā ir otrs cilvēks. Tāpēc vairot labo, kaut vai tikai ar smaidu vien, ir tik vērtīgi," akcijā iesaistīties aicina kanāla 360TV raidījuma "Pasaki to skaļi’ vadītāja Elīna Fīrmane.

Tā, piemēram, "Vairo labo" akcijas laikā Margarita Kolosova apņēmusies uzdāvināt galda spēli vietējais skolai, "Lauku sētas" uzvarētājs un "Ģimene burkā" jaunpienācējs Aigars Kļavs ziedos asinis, lai glābtu kādam dzīvību, Ieva Brante spēcinās savējos ar atbalstu, labiem darbiem un mīlestību.

Akciju atbalsta un vairot labo kopā aicina "Dobeles dzirnavnieks". Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils saka: "Nevajag gaidīt lielus brīnumus, bet sākt pašam ar sevi. Šādi mazie, labie ikdienas darbi ir pamats, lai mēs kā sabiedrība kļūtu iejūtīgāka un empātiskāka. Ticu, ka pat vismazākais labais žests, kas izrādīts līdzcilvēkam, turpina savu ceļu un iniciē arvien jaunus labus darbus. Aicinu ikvienu iesaistīties šajā akcijā un vairot labo ne tikai svētku laikā, bet arī pēc tam."

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...